Reel Life Games اسلات ویدیویی جدیدی را از طریق YG Masters راه اندازی می کند


ناشر سوئدی محتوای قمار آنلاین ، یگدراسیل، Winfall in Paradise را منتشر کرد ، اولین عنوان از استودیوی مستقر در ایالات متحده ، Reel Life Games ، با پتانسیل برد بزرگ تا 5000 x شرط محرک!

دفتر مرکزی ارائه دهنده محتوا در شیکاگو به برنامه کارشناسی ارشد YG پیوست در مارس 2021 ، با دسترسی به فناوری پیشرفته ابزارهای سازگاری بازی و رابط Yggdrasil (GATI) برای توسعه محتوای منحصر به فرد و استفاده از شبکه گسترده اپراتور عرضه کننده برای توزیع سریع در بازارهای سراسر جهان.

استودیو فوق العاده فرار، 4 حلقه، 5 ردیفه، 20 خط حقوق شکاف ویدئویی این فیلم در بهشت ​​جزیره ای واقع شده است ، محل آتشفشانی که هر 100 سال یکبار فوران می کند و موج جزر و مدی به هم می ریزد و بادهای طوفان همه چیز را از بین می برد.

بسته بندی شده:

با این حال ، همه چیز از بین نمی رود ، زیرا ممکن است بازیکنان خوش شانس که باقی مانده اند پاداش های شگفت انگیز دریافت کنند. بنابراین ، شجاع طوفان و تماشای تجمع گدازه در سمت چپ شبکه بازی ، که احتمال شروع بازی را افزایش می دهد چرخ ویژه و تا سه ویژگی به بازیکنان جایزه می دهدبه

در هر مرحله از گیم پلی هنگامی که نماد چرخ روی حلقه 5 فرود می آید ، چرخ پاداش بلافاصله شروع می شود. هنگامی که این اتفاق می افتد ، بازی سه ویژگی پاداش ، از جمله موج، باد و آتشفشان، که می تواند به بازیکنان در ترکیب های متعدد اعطا شود. موج وحشی با قرقره برخورد می کند بین دو تا 20 گونه وحشی، با اولویت دادن به سه قرقره اول ، و حداقل دو جنگل وحشی پی در پی روی این قرقره ها فرود می آیند.

READ  طرح کازینو قبیله ای آلاسکا خنثی شد

جایزه “دوباره آن را ببر”:

یک نماد تصادفی توسط The Wind انتخاب می شود و همه نمادهای کم ارزش با نماد انتخاب شده جایگزین می شوند و پتانسیل برنده بزرگی ایجاد می کند. همچنین قرار است دو گونه وحشی به قرقره اضافه شود. در طول گیم پلی اصلی ، The Volcano یک جایزه “دوباره آن را ببرید” است و روی آن تنظیم شده است حداقل 20 برابر سهم یک بازیکن و با هر برد اضافی بر این مقدار رشد می کند.

علاوه بر اصلاح کننده های فوق ، جدید اسلات آنلاین همچنین شامل یک حالت چرخش اضافی است که در سه حالت فعال می شود نمادهای لاک پشت طلایی روی قرقره فرود می آید هر چرخش اضافی وعده افزایش حداقل تضمین شده را می دهد ، علاوه بر امکان اصلاح زیاد از طریق چرخ پاداشبه بازیکنانی که در اوایل چرخش های اضافی پیروزی بزرگی را به همراه داشته باشند ، می توانند شاهد تکرار اکشن در چرخش های بعدی باشند.

همچنین ، بسته به حوزه قضایی که در آن بازی می کنید ، حالت اضافی چرخش را می توان خریداری کرد از بازی پایه

آنچه آنها می گویند:

Andy Kniaz ، مدیر اجرایی در مورد نسخه جدید ، اظهار نظر می کند Reel Life Games، گفت…

“ما خوشحالیم که راه اندازی می کنیم Winfall در بهشت در سراسر شبکه Yggdrasil با آثار هنری چشمگیر ، تم سرگرم کننده و پتانسیل بزرگ پیروزی، تا حدی پر از مکانیک و اصلاح کننده است که باعث می شود بازیکنان بارها و بارها به خانه بازگردند. “

READ  Blueprint Gaming Limited اولین بازی های Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub را آغاز کرد

نظرات تکمیلی در مورد راه اندازی توسط استوارت مک کارتی ، رئیس محصول و برنامه های Yggdrasil ، توضیح داده شد که “ایده برنامه YG Masters این بود که محتوای هیجان انگیز ، ابتکاری و واقعاً منحصر به فرد برای جامعه وسیع iGaming ، و این در انتشار نسخه مشهود است Winfall در بهشت. »

مک کارتی می افزاید…

“با گیم پلی همهجانبه ، مجموعه ای از اصلاح کننده ها و ویژگی ها و حداقل برنده های تضمین شده، بازیکنان زیادی در این ماجراجویی جزیره دوست دارند. “

بعدی:

اولین راه اندازی اسلات Yggdrasil در ماه اکتبر به زودی به آن ملحق می شود شکارچیان ماه گیگابلوکس، آخرین عنوان از YG Masters partner Bulletproof Games ، که قرار است در یازدهم منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.