Red Rake Gaming بازی جدید اسلات آنلاین Parrot Bay را منتشر می کند


Red Rake Gaming ، ارائه دهنده برتر محتوای بازی های آنلاین ، از انتشار اسلات ویدیوی آنلاین کاملاً جدید Parrot Bay خبر داده است. بازی 6 × 10 دارای یک مارک تجاری محبوب با موضوع سرگرم کننده دزدان دریایی است. به دزدان دریایی ناهموار و خدمه او بپیوندید زیرا آنها در جستجوی گنجینه های شگفت انگیز در دریاها سفر می کنند. یک بازی کوچک بر روی حلقه ها همراه با یک ویژگی چرخش اضافی و ضرب پیدا کنید!

جزئیات خلیج طوطی

جدید جالب را بارگیری کنید اسلات خلیج طوطی و خود را در داخل کشتی ، در منطقه ای که توپ ها برای شلیک آماده هستند ، پیدا کنید. مقدار شرط خود را انتخاب کنید و حلقه های چرخش را بچرخانید بازی اسلات آنلاین برای دیدن آنچه شما می توانید به دست آوردن! البته هدف از این بازی یافتن ترکیب های نماد منطبق است. با این حال ، می توانید از نمادها برای فعال کردن یک بازی کوچک توپ و بدست آوردن چرخش های اضافی استفاده کنید.

به گزارش Red Rake، یک نوار پیشرفت در سمت چپ پانل وجود دارد که صفحه را شروع می کند دور مینی بازی توپ. در حین چرخش نمادهای توپ را بدست آورید تا این دور را فعال کنید. مینی بازی به شما پیشنهاد می دهد شش شلیک از توپ و 15 میدان. دکمه شبکه را می فشارید تا مربع ها را شلیک کنید.

یک مربع شات نشان می دهد لنگر ، اسپایگلاس یا چرخ کشتی. در حالی که مربع ها را با توپ منفجر می کنید ، با پیدا کردن چندین نماد از همان نوع ، پیروزی های مختلف کسب کنید. هر ترکیبی برای گیم پلی هیجان انگیز چیز متفاوتی را ارائه می دهد.

READ  مکعب روبیک (شیار ویدئو) که به BuzzBingo.com می آید

چرخش های کسب شده

در طول ویژگی منظم ، نمادهای برنده ناپدید می شوند و یک respin تحریک می شود. نمادهای موجود در شبکه به سمت پایین حرکت کرده و فضاهای جدید با نمادهای بیشتری پر می شوند. بردهای کسب شده از این طریق به کل برد اضافه خواهد شد. ثبت نام ادامه می یابد تا زمانی که دیگر برنده ای کسب نکنید.

اگر پنج بار یا بیشتر تنظیم کنید ، ویژگی چرخش اضافی فعال می شود. تو می توانی تا 10 چرخش کسب کنید در این دور هنگامی که چرخش های اضافی شروع می شوند ، نمادی به صورت تصادفی انتخاب می شود تا خاص باشد. تمام بردهایی که شامل نماد ویژه هستند ضرب می شوند. ضرب براساس تعداد تقویم هایی که این ویژگی را راه اندازی کرده اند خواهد بود.

اگر در طول ویژگی چرخش اضافی موفق به چهار ردیف یا بیشتر شوید ، دور را دوباره جمع می کنید. چرخش بیشتر و نماد ویژه جدیدی کسب می کنید!

طوطی اصلاً زنده و آماده بازی است بازی Red Rake اپراتورها پس از راه اندازی 17 دسامبر، این بازی در حال حاضر یک ضربه بزرگ در میان طرفداران شکاف است!

معامله جدید

همراه با اعلام بازی جدید در این ماه ، بازی Red Rake مشغول امضای قرارداد جدید مشارکت بوده است. در اوایل ماه دسامبر ، این شرکت با Pokerdom ، یک اتاق پوکر آنلاین روسی ، معامله ای را اعلام کرد.

این همکاری شاهد پیوستن برترین بازی های Red Rake خواهد بود پوکردوم و همچنین مارک دیگری به نام جوکر آنلاین. عناوین ارائه شده شامل حیوانات وحشی ، Diamond Cascade و Loreli’s Pearls و سایر موارد هستند.

READ  اسلات Wild Walkers جدید Pragmatic برای هالووین آماده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *