R. Franco Digital از اسلات جدید TIME LAB – بازی های المپیک خبر می دهد


تامین کننده بازی آنلاین R. Franco Digital یک بازی جدید کاملاً جدید با نام TIME LAB II — Olympic Games را ارائه داده است. این شیار جدید بخشی از سری مسافران زمان است و در Wanabet و همچنین سایر اپراتورهای موجود در شبکه آن یافت می شود. هفته گذشته این بازی پس از راه اندازی در شبکه اسپانیایی ، در بین بازیکنان محبوب شده است.

جزئیات بازی

نسخه جدید پیگیری شکاف موفق است آزمایشگاه TIME. در این نسخه ، بازیکنان به مسافرت می روند یونان باستان روی شبکه 5 × 3. قرقره ها با نمادهای سنتی یونانی و همچنین نمادهای سلطنتی با احساس باستانی پر شده اند. شما همچنین دارای نمادهای دیسک وحشی و پخش کننده های مشعل شعله هستید.

پیدا کردن چرخش اضافی در حالی که شما این را بازی می کنید بازی اسلات آنلاین همراه با یک دور جایزه ویژه. در دور جایزه، مسابقات ارابه های باستانی وجود دارد که برگزار می شود ، و به موضوع کلی بازی می افزاید.

مدیر تجاری دیجیتال فرانکو ماریو بنیتو در مورد بازی جدید نظر داد با بیان: “ما خوشحالیم که TIME LAB II – بازیهای المپیک قبلاً از چنین موفقیت گسترده ای برخوردار بوده اند و نتایج چشمگیری که به دست آورده ایم بیانگر کار سخت و فداکاری تیم با استعداد ما است.

“دومین تکرار از سری مسافران زمان ، ما عناوین خارق العاده دیگری داریم که در ماه های آینده برای سرگرمی طرفداران خود در بازارهای جهانی ارائه خواهیم کرد.”

همکاری با Gaming1

همراه با ایجاد بازی های جدید ، R. Franco Digital همچنین مشغول امضای معاملات مشارکت جدید است. در ماه اوت ، معامله ای با Gaming1 با تهیه کننده امضا شد تا عناوین داخلی خود را به سایت های ارائه شده توسط اپراتور ارائه دهد.

READ  Pragmatic Playlot جدید را با سیستم "Pay Anywhere" پخش کنید

Gaming1 بیش از 20 مارک بازی آنلاین دارد که هدف آنها صربستان و پرو است. توافق نامه جدید دامنه های اپراتور را در یک فهرست گسترده ای از بازی های معروف ایجاد شده توسط R. Franco ، شامل گزینه هایی مانند Time Lab و Fortune Jungle ، ادغام خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *