Pragmatic Play نتیجه کلاپ Reel Kingdom را منتشر می کند


بازی عملی چرخ دنده ها را از تریلر زامبی اخیراً منتشر شده خود به یک ماجراجویی کمتر ترسناک و در عین حال هیجان انگیز با موضوع ایرلند ، زمرد کینگ تغییر داده است.

با پشتیبانی شرکت ارائه دهنده محتوای چند محصول با دفتر مرکزی جبل الطارق ، نسخه جدید نتیجه آخرین همکاری با سازنده بازی است. Reel Kingdom.

5 حلقه، 3 ردیف، 20 خط پرداخت شیار ویدئو در جزیره زمرد تنظیم شده است و نمادها شامل 10 عدد کارت ، گیلاس ، انگور ، گلدان سکه طلا و خود شاه زمرد ریش قرمز است.

ویژگی های سودآور:

بازیکنان متوجه می شوند که بازی با نوسانات بالا دارای ویژگی هایی از جمله a است ضرب اصلی، که در صورت فعال بودن ، بر هر برد در هر بازی فعلی تأثیر می گذارد. عملکرد منحصر به فرد ، هنگامی که چرخش بازیکن قادر به پرداخت نیست و شانس از دست می رود ، ضرب افزایش می یابد. این به بازیکنان این فرصت را می دهد تا هر لحظه یک برد بزرگ کسب کنند!

یکی دیگر از ویژگی های جالب دیگر ، در طی هر چرخش ، هر پنج حلقه می تواند چرخانده و سبز شود و اگر این اتفاق خاصی بیفتد اسلات کوتاه ویژگی فعال می شود. ویژگی منحصر به فرد به عنوان به عنوان به عنوان نشان می دهد 15 دستگاه مینی اسلات هر کدام در قالب کلاسیک 1 × 3 ، و شانس پیروزی های سودآور است. اگر در طول ویژگی های Mini slots بازیکن پخش می کند 3 7 های خوش شانس، respins تنظیم مجدد ، و به بازیکنان فرصتی می دهد تا 20000 بار برنده شوید سهام آنها.

READ  اقدام صنعتی از یکشنبه به NagaWorld می رسد

پویای جدید:

ملیسا سامرفیلد ، مدیر ارشد بازرگانی Pragmatic Play ، درباره اکران جدید اظهار نظر کرد بیانیه مطبوعاتی شرکت

شاه زمرد افزودنی جدید و هیجان انگیز به ما است اسلات بازی و یکی است که به دلیل امکان پذیر شده است رابطه قوی ما با Reel Kingdom.

“بازیهای بسیار ناپایدار آنها پویایی کاملاً جدید به نمونه کارهای اسلات ما می بخشد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم طرفداران ما در سراسر جهان چگونه این را دریافت می کنند.”

اسلات آنلاین جدید سازندگان با استعداد بازی در حالی که به مجموعه اسلات گسترده ارائه دهنده خدمات پیوسته است که اخیراً شاهد اضافه شدن هیجان انگیز زامبی پس از آخرالزمانی هستیم ، در شرکت خوبی قرار دارد. واکر وحشی.

گسترش LatAm:

Pragmatic همچنین اخیراً تمام پیشنهادات خود را به همراه کاتالوگ بازی های جدول و جعبه ابزار بازی سازی ، افزایش، زندگی با اپراتور کلمبیایی زامبا. توافق نامه محتوا به دنبال معاملات مشابه با BetMotion در برزیل و Universal Race در سراسر منطقه است و موقعیت آن را در قلمرو تحت نظارت کلمبیا تقویت می کند.

به زودی:

ارائه دهنده محتوای چند محصول در حال حاضر حداکثر پنج عنوان اسلات جدید در ماه منتشر می کند و بازیکنان می توانند منتظر موفقیت بعدی خود با موضوع آسیا باشند 5 شیر رقص، در 15 اکتبر سقوط خواهد کرد! شکاف نوسانات متوسط ​​جدید ارائه می دهد 1024 خط پرداخت و حداکثر برد 2700 برابر سهام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.