Pragmatic Play عنوان جدید تعطیلات را منتشر می کند


بازی عملی فصل تعطیلات را با عنوانی جدید ، Christmas Carol Megaways آغاز می کند ، که براساس داستان کلاسیک چارلز دیکنز در مورد رستگاری Ebenezer Scrooge حقیر کریسمس است.

لندن ویکتوریا زمینه 6 حلقه را فراهم می کند مگا وی شبکه ای که در آن مقادیر کارت 10-A و شخصیت های اصلی ، از جمله ارواح گذشته کریسمس ، حال و هنوز هم می آیم ، کارمند اسکروج ، باب کراتچیت ، و Tiny Tim به آن ملحق می شوند.

نمادهای آبشار:

بدون این تجربه بدون تجربه کامل نخواهد بود ابنزر اسکروج، بخیل خونسردی که صاحب یک خانه شمارش در لندن است و به عنوان نوسان زیاد بازی در این وحشی است 200704 راه برای برنده شدن شیار ویدئو. قهرمان خسیس در حلقه جایزه ظاهر می شود ، و جایگزین هر یک از نمادهای پرداخت برای ترکیب های برنده می شود.

هر ترکیب برنده ای باعث ایجاد یک نماد نمادی می شود ، که همه آنها را به قطعات یخ خرد می کنند و با نمادهای جدید جایگزین می شوند ، و باعث می شود هر چرخش منجر به چندین برد شود. ویژگی بازی های اضافی با فرود چهار یا بیشتر از ساعتهای جیبی طلای Scrooge ، که نمایانگر آن هستند ، تحریک می شود نماد پراکنده در بازی.

شما انتخاب می کنید:

بازیکنان سپس می توانند خود را انتخاب کنند چرخش اضافی و ضرب شروع، یا به کماندو بروید و یک را انتخاب کنید گزینه رمز و راز. آیا آنها ضریب شروع بالاتر و چرخش کم را انتخاب می کنند یا سعی می کنند ضرب خود را از طریق چرخش اضافی افزایش دهند؟

READ  پیشنهاد Tabcorp Holdings Limited از Matthew Tripp

دور جایزه می بیند که هر برد باعث یک ویژگی غلتیدن می شود در حالی که ضریب 1 برابر را افزایش می دهد ، که در چرخش نهایی حالت بازی های اضافی باقی می ماند.

چه بیشتر ، بسته به حوزه قضایی این بازی در حال انجام است ، “جایزه خرید”ویژگی ، که در آن با قیمت تعیین شده بازیکنان مستقیماً به حالت بازی های اضافی منتقل می شوند.

ضربه کریسمس:

در مورد اضافه شدن تعطیلات جدید ، معاون رئیس جمهور در Pragmatic Play ، لنا یاسر، گفت در الف بیانیه مطبوعاتی شرکت

“چراغ های کریسمس و درختان کریسمس در سراسر جهان در حال افزایش است و ما نمی توانیم منتظر یکی از جادویی ترین زمان های سال باشیم ، بنابراین ما از شما دعوت می کنیم تا با کریسمس کارول مگا وی™.

“با یک مسابقه پاداش به طور گسترده ای قابل شناسایی و بالقوه سودآور ، بازی کریسمس ما بازیکنانی خواهد داشت که امیدوارند جادوی فصل هرگز به پایان نرسد.”

Christmas Carol Megaways آخرین عنوان Pragmatic Play برای ارائه موتور محبوب بازی Megaways است که تحت لیسانس شرکت Big Time Gaming (BTG) ، پس از انتشار در ماه اوت ، نفرین گرگینه مگا وی.

دفتر مرکزی جبل الطارق و مالت در حال حاضر حداکثر پنج عنوان اسلات جدید در ماه تولید می کند و همچنین به آن اضافه می کند. کازینو زنده و بینگو عمودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *