Pragmatic Play شیار جدید شبکه با نوسانات بالا را راه اندازی می کند


Pragmatic Play چهارمین جدید خود را به بازار عرضه کرده است شیار آنلاین عنوان برای ماه مه ، با Magic Cauldron Enchanted Brew که بازیکنان را به دنیای جادوها و معجونات منتقل می کند تا حداکثر برد 5000 تا سهام را بدست آورد.

شبکه 7 × 7 در یک اتاق آبجوسازی واقع شده است که در آن پوست ، شمع و کتابهایی با مواد دلخواه ، معجونها و جذابیت ها پیدا خواهید کرد. در سمت چپ شبکه ، یک دیگ کامل با ملاقه پیدا می کنید که هر وقت جادویی خودش را به هم می زند نمادهای برنده اضافه می شوند به عنوان مواد اصلی دم کرده افسون

“یک عنوان محدود کننده دیگر طلسم ها که ما مفتخریم که به مجموعه محصولات غوطه وری خود اضافه می کنیم”

موسیقی متن فیلم اغوا کننده بازیکنان را احضار می کند تا گلدان غول آهن را با هشت نماد بازی پر کنند ، که نیمی از آنها سنگهای قیمتی کم و نیمی دیگر معجونهای با ارزش هستند. به منظور تشکیل برد ، بازیکنان باید به زمین برسند خوشه های حداقل پنج نماد منطبق بر روی قرقره های مجاور ، به صورت عمودی یا افقی. فرود 49 (ممکن ترین) خوشه نمادهای برتر باعث تحریک می شود پرداخت 500 برابر کل سهام. علاوه بر این ، دو نوع وحشی روی شبکه ظاهر می شوند ، یکی از آنها جایگزین تمام نمادها است ، به غیر از وحشی دیگر.

جمع آوری نمادها

موتور بازی غلتک غلت زدن این عمل را ادامه می دهد و با از بین رفتن نمادهای جدید یا موجود از بالا ، فضای خالی حلقه ها را پر می کند ، نمادهای برنده ناپدید می شوند. این عمل ادامه می یابد تا زمانی که دیگر نمادهای برنده شکل نگیرند یا اصلاح کننده های شبکه فرود نیایند. ویژگی های مترقی باعث می شود که خوشه های نمادهای برنده به جوشان جوشان اضافه شود و وقتی 25 عدد جمع شد ، بازیکنان به طور تصادفی دریافت می کنند یکی از چهار اصلاح کننده منفرد که در انتهای ویژگی روی حلقه ها اعمال می شوند.

READ  Gaming and Leisure Properties Incorporated خرید مریلند را تکمیل می کند

اصلاح کننده های منحصر به فرد:

هر اصلاح کننده به طور تصادفی انتخاب شده است ، هر اصلاح کننده چیزی منحصر به فرد ارائه می دهد و با جمع آوری 12 می توان از پنج مورد در یک چرخش استفاده کرد ضرب 1 تا x20 افزایش می یابد5 نماد یا بیشتر. چهار اصلاح کننده اول تصادفی انتخاب شده شامل:

  • خیانت – با جادو تمام نمادهای با ارزش بالا را به مقادیر کم تبدیل می کند
  • اینویسی – تمام نمادهای کم ارزش را قادر می سازد تا نمادهای جدید را رها کنند ، ناپدید می شوند
  • مومیایی از تغییر شکل – یک نماد کم پرداخت تصادفی را به یک نماد پردرآمد تبدیل می کند
  • بزرگ کردن آل – یک بلوک تصادفی از 3 × 3 یا 4 × 4 نماد یکسان در یک موقعیت تصادفی اضافه می شود

وحشی های متعدد:

بازیکنانی که فرود می آیند پنجمین اصلاح کننده اعطا می شوند معجون تاریکی ویژگی ، که همه نمادهای کم ارزش را از بین می برد و فقط نمادهای با ارزش بالا برای باقی مانده دنباله ظاهر می شوند. یا تک شاخ گرد و غبار، که سه یا چهار مکان را قرار می دهد وحشی اسب شاخدار در شبکه با ضرب با شروع x1 یا 2x. حیوانات وحشی تا پایان چرخش ، با شبکه خود در شبکه می مانند ضرب در 1 تا x20 افزایش می یابد هنگامی که در یک برد استفاده می شود ، سپس به موقعیت جدیدی منتقل می شوید.

این ترکیب هیجان انگیز از اصلاح کننده هایی که با پر کردن معنی دیگ جوشان در دسترس است امکان پرداخت های هنگفت تا 5000 برابر کل سهام بازیکن همیشه آنجاست!

READ  ظرفیت کازینو نوادا به 25٪ کاهش یافت ، که نسبت به 50٪ قبلی کاهش دارد

مسیر جدید:

یوسی برزلی ، مدیر ارشد توسعه کسب و کار Pragmatic Play ، با ستایش از آن به عنوان “عنوانی محدودکننده دیگر” ، بیانیه مطبوعاتی شرکت که آنها افتخار می کنند اضافه کنند دیگ جادویی – دم شیفته به دامنه محصول غوطه وری آنها.

برزلی گفت: “با در نظر گرفتن موضوع در جهت كلی جدید از انتشارات اخیر ، نمی توان منتظر ماند و دید كه اسلات فوق طبیعی توسط مخاطبان جهانی ما چگونه دریافت می شود.”

قابل پخش در هر دستگاهی ، شیار آنلاین جدید ، که دارای یک 96.44 درصد RTP و خوشه خطوط پرداخت را پرداخت می کند، به عنوان عملکرد برتر ارائه دهنده محتوای چند محصول Sweet Bonanza و برنده جایزه، طلای گرگ. Cash Elevator ، همراه با Phoenix Forge و The Amazing Money Machine ، جدیدترین نسخه در این ماه در نسخه خود را عرضه می کند.

هواداران می توانند انتظار داشته باشند بازی عملی برای ضربه بعدی خود ، Panda’s Fortune 2، یک شکاف با تمایلات آسیایی با مضمون آسیایی کامل با چرخش های اضافی ، جوایز تصادفی و حداکثر برنده های احتمالی 5000 برابر سهام ، در تاریخ 3 ژوئن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.