Pragmatic Play اسلات آنلاین با موضوع جشنواره راه اندازی می کند


شما خواهید گفت “اوله!” وقتی احساس می کنید داغترین اسلات توسعه دهنده Pragmatic Play با نام Chilli Heat Megaways ، نسخه ای تندتر از اصلی با موضوع جشنواره در ژانویه 2018 منتشر شده است. بنابراین ، کفش های رقص خود را بپوشید و برای شانس گلزنی در این جشن جشن مکزیکی شرکت کنید. برنده تا 5000 برابر شرط!

طرفداران این اولین تکرار می توان انتظار گرافیک محکم تر ، تنظیم پس زمینه واضح تر ، a شبکه بازی بزرگتر، با 6 حلقه و بین 2-8 ردیف ، و تا 200،704 خط پرداخت ، در ارتقا یافته شکاف ویدئوییبه موسیقی متن و RTP پیش فرض تقریباً بدون تغییر باقی مانده است ، در حالی که مورد دوم در سطح بالا قرار دارد 96.5 درصد، در حالی که نوسانات به بالا افزایش می یابد.

نمادها و گیم پلی :

با هر دستگاهی قابل پخش است ، اکثر نمادهای بازی آشنا به نظر می رسند ، در حالی که نمادهای کارت 9-A به عنوان حقوق کمتری پرداخت می شود ، پس از آن یک تیرانداز تکیلا با نمک با گوه آهک ، یک بطری سس تند ، یک چیهواهوا با چشم روشن و یک مرد ماریاچی نوازنده گیتار شامل حق بیمه. پر کردن یک قرقره کامل با شش نماد برتر سود می آورد 1.5 تا 10 برابر سهمبه

لوگوی بازی به عنوان لوگو عمل می کند وحشی، و در حالی که آنها به تنهایی ارزش هیچ چیزی را ندارند ، اما جایگزین همه حقوق های معمولی و کمک به افزایش برد ، همانطور که می کند لغزش مکانیک ، که ترکیب برنده را با نمادهای جدید جایگزین می کند.

READ  Pragmatic Play نتیجه کلاپ Reel Kingdom را منتشر می کند

مثل همه Megaways عناوین ، ویژگی اصلی بازی بر روی دوباره می چرخد جایی که در هر پیروزی پر سر و صدا مشاهده می شود a افزایش چند برابریبه فرود حداقل شش نمادهای کیسه پول ویژگی چرخش مجدد را فعال می کندبه آنها می توانند در هر یک از قرقره های اصلی ظاهر شوند و حاوی اصلاح کننده هایی هستند که به دور منتقل می شوند.

اصلاح کننده ها دارای قفل هستند که بازیکنان را قادر می سازد حلقه ها و فلش های اضافی را باز کنید که به آنها اجازه می دهد اندازه قرقره را که بلافاصله در زیر قرار دارد افزایش دهند تا هفت نماد نمایش داده شود. هر مقدار که به نمادهای کیسه پول وصل شود در پایان دور دوباره چرخش به کل پرداخت اضافه می شود.

ویژگی های پرداخت اختیاری:

بازیکنان همچنین می توانند دسترسی به خریدهای جایزه را از طریق رسپین بخر با 100 برابر شرط پایه یک چرخش ارائه می دهد که ویژگی respins را فعال می کند. همچنین یک آنت شرط به بازیکنانی که گزینه را انتخاب می کنند این فرصت را می دهند تا شانس خود را برای فعال کردن حالت چرخش مجدد دو برابر کنند. هزینه انتخاب شرکت کننده 25 درصد بیشتر از شرط پایه است.

یوسی بارزلی ، مدیر ارشد توسعه تجارت برای بازی عملگرا، گفت: “زمان مناسبی برای استفاده مجدد از آن به نظر می رسید.”

او اضافه کرد…

… آنها از اینکه موضوع جشن ، مکانیک های بدیع و گرافیک تصفیه شده بازی همه گرد هم آمده اند تا “چیز کاملاً جدیدی” را به مجموعه خود بیاورند “هیجان زده” هستند و امیدوارند بازیکنان آنها “استقبال خوبی” از آنها داشته باشند.

READ  اسلات آنلاین Alchemy Ways توسط Red Rake Gaming راه اندازی شده است

تجارت اخیر:

اسلات ویدئویی جدید به ارائه دهندگان محتوای چند محصول مبتنی بر جبل الطارق می پیوندد پایدار گسترده اسلات ها و از موضوع مصر باستان پیروی می کند ظهور Giza Powernudge، که برای اولین بار از مکانیک جدید شرکت با تکنولوژی بالا استفاده می کند ، و دیگر نسخه های اخیر Fruit Party 2 و Lucky ، Grace و Charm منتشر شده است.

بازی Pragmatic Play همچنین اخیراً با همکاری اپراتور برزیلی Loto Giro و برند StarGames آلمان ، Greentube و اپراتور iGaming پاراگوئه BetDiamond ، هت تریک کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *