Pragmatic Play از بازی جدید اسلات Dragon Tiger خبر می دهد


این هفته ، توسعه دهنده بازی عملی قرار است از یک بازی اسلات آنلاین با موضوع آسیا رونمایی کند. با عنوان Dragon Tiger ، بازی جدید یک بازی هیجان انگیز را براساس افسانه های چینی در اختیار بازیکنان قرار می دهد. این بازی با یک اژدها و یک ببر شامل بسیاری از جلوه های گرافیکی و صوتی شگفت انگیز و همچنین موارد اضافی بازی برتر از جمله نماد پاداش و چرخش های اضافی است.

جزئیات Dragon Tiger

وقتی بازی را بارگیری می کنید ، شبکه ای را در مرکز با a پیدا خواهید کرد اژدهای طلایی در سمت چپ خود و یک ببر طلایی در سمت راست شما. در شبکه ، این بازی شامل نمادهای طلایی دیگری مانند قورباغه ، لاک پشت ، خرگوش و ماهی کوی خواهد بود. شما همچنین نمادهای سلطنتی سنتی را با رنگ های روشن بر روی حلقه ها پیدا خواهید کرد.

آرم بازی ، ببر اژدها، نماد ویژه پاداش است. این در تمام حلقه ها ظاهر می شود و به شما کمک می کند جوایز با کیفیت ارائه دهید. سه نماد پاداش ارائه می دهند پرداخت 2 برابر در حالی که چهار علامت 10 برابر و پنج علامت جایزه را فراهم می کند شرط را 20 برابر بپردازید!

اگر به سه یا چند نماد جایزه ضربه بزنید ، بازپرداخت می کنید اما همچنین آن را فعال کنید ویژگی چرخش اضافی. تعداد چرخش های دریافت شده در بازی اسلات آنلاین بر اساس تعداد آیکون های جایزه ای است که در حلقه ها می بینید. در بازی پایه ، سه نماد جایزه هشت چرخش را ارائه می دهد. چهار علامت جایزه 15 چرخش را پرداخت می کنند در حالی که پنج علامت با 20 چرخش اضافی به شما پاداش می دهند.

READ  Aaron Speach در کنفرانس Needham Consumer Tech/E -Commerce گفتگوی Fireside را انجام می دهد

همچنین می توانید چرخش های اضافی خود را انجام دهید و در این مرحله دوباره عقب بروید. دو نماد جایزه در طول این دور پنج چرخش را ارائه می دهد در حالی که سه نماد هشت مورد دیگر را ارائه می دهد. با چهار نماد جایزه در طول دور ، 15 چرخش دیگر کسب می کنید. پنج علامت جایزه 20 چرخش اضافی روی قرقره ها فراهم می کند!

پیوستن به Gems Bonanza

جدید بازی Dragon Tiger اکنون توسط Pragmatic Play به عناوین جدید دیگری از جمله Gems Bonanza می پیوندد ، ماه گذشته آزاد شد. بازی جدید غلتنده دارای یک موضوع آزتک است و دارای یک شبکه 8 × 8. وجود دارد 64 نماد جدید که می تواند در طول هر چرخش کاهش یابد و این به معنای فرصت بیشتر برای پیروزی است.

هفت سنگ قیمتی با رنگ مختلف وجود دارد که می توانید روی حلقه ها پیدا کنید. این سنگ ها بازدهی از 50 تا 1000 برابر شرط بندی هنگامی که بلوک های 25 یا بیشتر فرود می آورید همچنین نمادهای وحشی وجود دارد که به جمع شدن بلوک ها کمک می کند و به آنها کمک می کند Lucky Wilds یا Wild Gem ویژگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.