PokerStars PACOOP را تمام می کند ، آخر هفته به NJCOOP می رود


PokerStars به ​​تازگی مسابقات قهرمانی آنلاین پوکر پنسیلوانیا (PACOOP) را به پایان رسانده و از سری مسابقات سالانه پوکر موفقیت بزرگی کسب کرده است. این دومین بار بود که PACOOP برگزار می شد ، با اقدامات زیادی برای کشف. اکنون که سری PA به پایان رسیده است ، پلتفرم آنلاین پوکر اکنون بر روی نسخه نیوجرسی تمرکز خواهد کرد.

جزئیات PACOOP

PACOOP صورت گرفت از 19 سپتامبر تا 5 اکتبر. مبلغ کل جایزه تضمینی کمی بالاتر از سریال افتتاحیه بود که وارد می شود 1.5 میلیون دلار. با این حال ، با بسیاری از پوکر بازیکنان در حال رقابت ، این مجموعه فقط گذشته از 2 میلیون دلار وقتی نوبت به جوایز اهدا می شود علامت گذاری کنید. تقریباً هر رویدادی سهمیه خود را برآورده می کند ، در این صورت PokerStars فقط مجبور است مقدار کمی از این پوشش ها را ارائه دهد.

وجود داشت 50 رویداد در برنامه امسال. رویداد اصلی با ارائه a جایزه 200000 دلاری. با 1013 ورودی ، جایزه جایزه به 283،640 دلار.

NJCOOP

حالا که PACOOP به پایان رسیده است ، PokerStars می تواند بر روی NJCOOP. آنها همان سری عالی را در سال ارائه می دهند نیوجرسی، با چند تفاوت متفاوت. نسخه نیوجرسی از آغاز خواهد شد 10 اکتبر و تا 26 اکتبر ادامه دهید. خواهد بود 1 میلیون دلار در پول جایزه تضمین شده در سراسر 54 رویداد. در حالی که مبلغ جایزه کمتر از PA است ، تعداد رویدادها کمی بیشتر است.

برنامه در NJ تفاوت کمی بیشتری نسبت به بازیکنانی که در پنسیلوانیا پیدا می شوند ، ارائه خواهد داد. رویدادهای استاندارد NLHE و همچنین گزینه های توربو و میزهای کوتاه دستی وجود دارد. حتی برنامه های حذفی مترقی تر ، همراه با Badugi و HORSE ، در این برنامه وجود دارد

READ  ThunderSpin و 1XSLOTS قرارداد همکاری امضا کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.