PokerStars Bounty Builder Series دو رویداد کم خرید را ارائه می دهد


در 11 اکتبر ، PokerStars فعالیت خود را آغاز کرد سری Bounty Builder. در مجموع 213 تورنمنت برگزار می شود که همه دارای قالب حذفی پیشرونده هستند. بازیکنان می توانند با شرکت در این سبک از مسابقات ، جوایز پاداش بیشتری کسب کنند. در مجموع ، این مجموعه قرار است بیش از 30 میلیون دلار جایزه تضمینی ارائه دهد.

در این هفته ، چندین رویداد برگزار می شود که خریدهای ارزان قیمت و مجموعه جوایز خوبی دارند و ارزش بازیکنان کم هزینه را فراهم می کنند. شرکت در رویدادها می تواند بازیکنان را به عنوان پاداش محکم همراه با پاداش حاصل از بیرون بردن بازیکنان دیگر خالص کند.

رویداد NLHE با تضمین 12000 دلار

در 23 اکتبر ، رویداد شماره 171 آغاز خواهد شد. خرید این تورنمنت کم است 2.20 دلار و دارای یک جامد است 12000 دلار جایزه ، تضمینی بازیکنان حداقل 0.50 دلار برای هر بازیکن حذف شده بدست خواهند آورد که به شما کمک می کند تا جوایز پاداش شما را بسازد. به سرعت خرید خود را پس بگیرید و آن را در عمق رویداد خود جلب کنید تا یک جایزه خوب دریافت کنید.

این رویداد باید داشته باشد 6000 بازیکن برای PokerStars برای دیدن ضمانت انجام شده این کار با چنین خرید کم قابل انجام است. در صورت عدم دستیابی به ضمانت ، اتاق پوکر آنلاین مجبور به تهیه پوشش می باشد.

NLHE 6-Max 5000 دلار تضمینی

بعداً در همان شب ، رویداد شماره 183 شروع می شود ، رویداد NLHE 6-Max. این پوکر آنلاین این مسابقات 1.10 دلار خرید دارد و 5000 دلار جایزه دارد. البته ، در این رویداد نیز می توانید جایزه هایی بدست آورید که به افزایش کل جایزه شما کمک می کند.

READ  Relax Gaming از طریق معاملات Greenutbe به بازار آلمان نگاه کنید

نفر اول مسابقه هولدم باید قبل از هرگونه هزینه ، حدود 600 دلار درآمد کسب کند ، برای یک سرمایه گذاری ساده 1.10 دلاری بد نیست!

PokerStars Bounty Builders Series تا 25 اکتبر ادامه دارد ، بنابراین چند روز دیگر برای شرکت در این فرصت باقی مانده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *