PokerStars و PokerNews برای فری رول آخر هفته با هم همکاری کردند


ارائه دهنده آنلاین پوکر PokerStars با PokerNews همکاری کرده و یک سریال اختصاصی را در این ماه ارائه می دهد. سری Freeroll دسامبر آخر هفته از طریق پلتفرم و

در آینده freeroll های اضافی ارائه می شود. این یکشنبه ، فری رول دارای یک جایزه 5000 دلار است. این همچنین یک ساعت برای ثبت نام دیرهنگام را ارائه می دهد ، بنابراین بازیکنان وقت زیادی برای ورود به سیستم و رقابت دارند.

چگونه می توان شرکت کرد

برای درگیر شدن در مسابقات آزاد ، بازیکنان باید از PokerNews و ایمیل را در فرم خاصی وارد کنید. ساده است. پس از ارائه ایمیل ، رمز عبور برای ارسال در رویداد ارسال می شود.

البته بازیکنان به a نیاز دارند PokerStars حساب برای بازی کردن. اعضای جدید مارک برای شروع باید ابتدا ثبت نام کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنند. پس از ایجاد حساب ، می توان از رمز عبور برای بازی در فری رول و همچنین فری رول های اضافی که در اواخر ماه ارائه می شوند استفاده کرد.

اقدام مستمر در PokerStars

مارک پوکر آنلاین یک شبه به اپراتور برتر تبدیل نشد. آنها همچنان پیشرفت می کنند و با گزینه های جدیدی که به طور منظم اضافه می شوند ، از بازی های نقدی گرفته تا مسابقات و رویدادهای ویژه ، بازیکنان برای لذت بردن از کیفیت به PokerStars سرازیر می شوند پوکر آنلاین سرگرمی.

بازیکنان سایت مسابقات جدیدی دارند که اخیراً شامل قالب های برتر و انواع بازی ها راه اندازی شده اند. همچنین ویژه وجود دارد چرخش و رفتن فلش مسابقات ، به علاوه بزرگنمایی پوکر و بیشتر. همیشه چیزهای جدیدی برای کشف در PokerStars وجود دارد.

READ  جزئیات بیشتر در مورد پیشنهاد MGM Resorts International برای اوزاکا

معامله جدید مشارکت

PokerStars در کنار ارائه بازی های با کیفیت پوکر ، سایر حوزه های سرگرمی بازی آنلاین را نیز مورد توجه قرار داده است. در اوایل ماه نوامبر ، نام تجاری معامله جدیدی را با سازمان eSports تیم Furia اعلام کرد.

این سازمان در برزیل و مشارکت PokerStars به دنبال گسترش سرگرمی در هر دو پوکر آنلاین و دنیای eSports است. با این معامله ، تیم جدیدی از پخش کننده ها ایجاد شده است. این شامل Lali Tournier ، یک طرفدار پوکر زن اهل آمریکای لاتین ، و مدیر عامل Furia ، آندره Akkari است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *