PokerStars و Furia با هم همکاری می کنند


غول آنلاین پوکر PokerStars با Team Furia ، an همکاری کرده است ورزش ها مستقر در برزیل. این مشارکت دنیای پوکر و eSports را در یکجا ترکیب خواهد کرد ، Furia پس از موفقیت با Counter Strike: Global Offensive به دنبال گسترش تمرکز خود است. با همکاری یکدیگر ، Furia و PokerStars محتوای منحصر به فرد و همچنین گزینه های سرگرمی را به انجمن های پوکر و eSports ارائه می دهند.

پخش کننده های جدید

مشارکت یک تیم جدید پخش کننده ها با حضور مدیر عامل Furia ، آندره آکاری ، همراه با هم وارد جنگ شوید لالی تورنیر. Akkari نیز یک است PokerStars سفیر و مشهور به موفقیت برزیلی بازیکن پوکر Tournier یک طرفدار پوکر زن در آمریکای لاتین است و در چندین تورنمنت بزرگ پوکر در سراسر جهان شرکت کرده است.

اکاری در مورد مشارکت اظهار نظر کرد با PokerStars اظهار داشت: ”پوکر نقشی طبیعی در DNA Furia دارد. همه چیز در مورد تصمیم گیری بهینه در لحظه برای نتایج طولانی مدت است. مشارکت یک گام طبیعی برای گسترش است زیرا ما انتظار داریم فراتر از ورزش های الکترونیکی حرکت کنیم. “

1خیابان سالگرد در پنسیلوانیا

مانند PokerStars به نظر می رسد برای پیشرفت در ورزش ها جهان ، آنها همچنین پیشرفتهایی در کشور پنسیلوانیا. مارک پوکر آنلاین اولین سال فعالیت خود را در ایالت کیستون در ماه نوامبر با یک جشن برگزار می کند ویژه 1خیابان سریال سالگرد.

از جانب 8 تا 16 نوامبر، PokerStars PA 35 رویداد تورنمنت را ارائه می دهد که در مجموع 1 میلیون دلار جایزه برای بازی در اختیار شما قرار می دهد. این مجموعه شامل گزینه های مختلفی برای بازی در هر روز از جمله PKO ها ، 8-Max و موارد دیگر است.

READ  Western Gold Megaways (شیار ویدئو) از iSoftBet

رخداد اصلی از این سری خرید 100 دلاری کم برخوردار است و دارای یک جایزه 200000 دلاری است. همچنین وجود دارد رویداد Mini Mini با مبلغ 25000 دلار جایزه پیشنهادی با 20 دلار خرید حتی کمتر.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *