PokerStars از سری جدید Big Blowout خبر می دهد


در حالی که بسیاری از مردم آماده دیدن سال 2020 هستند ، اتاق پوکر آنلاین PokerStars تصمیم گرفته است که سال را با توجه به اهمیت به پایان برساند. این سایت به تازگی اعلام کرده است که سری جدید Blowout شامل 88 رویداد در مجموع ، با 60 میلیون دلار جایزه تضمینی برای جایزه.

این مجموعه از 27 دسامبر آغاز می شود و بازیکنان می توانند تا 19 ژانویه شرکت کنند ، برای اطمینان از اینکه بازیکنان همه اسناد رسمی می توانند رقابت کنند ، رده های کم ، متوسط ​​و بالا به آنها اضافه شده است. خریدها فقط با 2.20 دلار شروع می شوند و همچنین روش هایی برای کسب بلیط مسابقات در سایت وجود دارد!

رویدادهای انفجاری عظیم

برنامه پر شده است با بسیاری از رویدادهای پر ارزش ، اما شاید محبوب ترین در میان بازیکنان باشد انفجار بزرگ هر یکشنبه اتفاق می افتد. در 27 دسامبر ، سریال با یک شروع می شود 109 دلار انفجار بزرگ دارای قالب NLHE 8-Max. این رویداد 5 میلیون دلار در کل جایزه ارائه می دهد.

در تاریخ 10 ژانویه ، این سریال Big Blowout دیگری ارائه می دهد ، این بار با یک 10300 دلار خرید. این رویداد همچنین دارای فرمت NLHE 8-Max است و جایزه بزرگ 5 میلیون دلاری را ارائه می دهد. 3 ژانویه وارد شوید و پرداخت کنید 5200 دلار تا در یک Big Blowout دیگر با 5 میلیون دلار پول برای گرفتن مسابقه شرکت کند.

آخرین انفجار بزرگ در ساعت برنامه ریزی شده است PokerStars برای 17 ژانویه. این رویداد دارای 1050 دلار خرید و دارای قالب PLO 8-Max است. جایزه تضمینی 5 میلیون دلار است.

READ  حرکت مهم برای Suncity Group Holdings Limited

اگر به دنبال ارزش اصلی هستید ، حتماً در مسابقه شرکت کنید باش سال نو، در 1 ژانویه. این پوکر آنلاین این رویداد خرید کم 11 دلاری دارد و دارای یک جایزه 2 میلیون دلاری است!

ماهواره ها در حال اجرا هستند

برای بازیکنانی که می خواهند در بدست آوردن صندلی تلاش کنند از طریق ماهواره، گزینه های زیادی در حال حاضر در مشتری PokerStars وجود دارد. به سادگی وارد شوید و مشتری را برای جزئیات بررسی کنید. گزینه ها به طور مداوم در حال اجرا هستند و یافتن گزینه ای را برای بازیکنان آسان می کنند.

با استفاده از ماهواره ها ، بازیکنان می توانند در رویدادهای Blowout با هزینه ای بسیار کمتر از خرید ، یک جایزه کسب کنند و این امر باعث می شود که رقابت در مسابقات سطح متوسط ​​یا سطح بالا بدون هزینه اضافی راحت تر شود!

دسامبر سری فرول

انفجار بزرگ به زودی پس از سری Freeroll دسامبر در PokerStars. این سریال آخر هفته شروع می شود و فعالیت های فری فریل ، به علاوه رویدادهای اضافی در آینده را ارائه می دهد. این یکشنبه ، بازیکنان برای 5000 دلار جایزه مسابقه می دهند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *