Playson ویژگی های جدیدی را به جدیدترین اسلات آنلاین اضافه می کند


پس از راه اندازی نسخه سپتامبر مسابقات اسلات CashDays و مبتنی بر مالت داغ شد کازینوی آنلاین توسعه دهنده نرم افزار Playson با جدیدترین نسخه خود ، Rich Diamonds: Hold and Win ، نمونه کارها را با Timeless Fruit Slots افزایش داده است.

این شکاف ویدئویی 3 × 5 با 10 خط دارای تم میوه ای کلاسیک است و 95.6 درصد RTP ، نوسان متوسط ​​تا زیاد و a دارد حداکثر برد 2200 برابر شرطبه

علاوه بر هفت رنگ قرمز آشنا ، نمادهای میوه و الماس به عنوان نمادهای جایزه ، در اینجا نیز پیدا خواهید کرد چرخش های اضافی، سه جکپات درون بازی، نماد پاداش، بازی پاداش، نماد وحشی و نمادهای بزرگبه همه این ویژگی های هیجان انگیز مطمئناً تجربه ای هیجان انگیز را برای بازیکنان فراهم می کند.

گیم پلی اکشن:

نمادین قرمز هفت به عنوان بازی وحشی بازی می کند و به عنوان جایگزینی برای هر نماد میوه برای ترکیب برنده در حالی که نماد پراکندگی ستاره طلایی چرخش های بیشتری را با نمادهای بزرگ ایجاد می کند. فرود حداقل شش جایزه الماس باعث فعال شدن آن می شود بازی پاداش را نگه دارید و برنده شوید، که باعث می شود سه چرخش مجدد داده شود در حالی که قرقره ها را فقط با نمادهای جواهر پر می کنید.

بازیکنانی که فرود سه Golden Star Scatters باعث 5 چرخش اضافی می شودبه هنگامی که این اتفاق می افتد ، قرقره های دو ، سه و چهار به هم می پیوندند و یک نماد واحد بزرگ را ایجاد می کنند ، که ارائه می دهد جوایز تا 200 xبه در حین چرخش های اضافی ، همه نمادها می توانند ادغام شوند ، از جمله Scatter و Bonus ، که باعث می شود تعداد بیشتری چرخش اضافی به بازیکنان خوش شانس اعطا شود.

READ  PokerStars و PokerNews برای فری رول آخر هفته با هم همکاری کردند

عرضه محصول رو به رشد:

اظهار نظر درباره عنوان جدید در a اخبار شرکت انتشار ، Vsevolod Lapin ، رئیس محصول Playson گفت…

“ما یک گوهر از بازی را راه اندازی کرده ایم Rich Diamonds: Hold and Win، تمجید از بازیکنان با طعم لوکس در یک کار پر جنب و جوش که گرافیک خیره کننده ، جلوه های صوتی موضوعی و ویژگی های هیجان انگیز بازی را به نمایش می گذارد.

“با ارائه محصول بسیار مشهور که روز به روز قوی تر می شود ، ما اینجا هستیم تا به مشتریان و شرکای خود در سراسر جهان ارائه دهیم.”

روزهای نقد شهریور:

جدیدترین اضافه شده به محبوب ترین توسعه دهنده بازی محبوب شکافهای میوه بی انتها نمونه کارها پس از راه اندازی نسخه سپتامبر Playson CashDays دنبال می شود.

در حال انجام از 1-8 سپتامبر ، اسلات آنلاینرقابت بر اساس شامل گسترده است جایزه قابلمه 60 هزار یورو، که به ارزش خالص جایزه به شرکت کننده برتر می رسد 10000 یوروبه

در این ماجراجویی هیجان انگیز اسلات به شرح زیر است 15 کلاسیک از Playson:

امتیاز دهی مسابقه:

به منظور واجد شرایط بودن ، شرکت کنندگان ملزم به قرار دادن a هستند حداقل شرط 0.50 یورو یا معادل ارزبه امتیازها در هر دور جدول بندی می شوند و هر یورو یا ارز معادل آن 10 امتیاز کسب می شود ، به عنوان مثال ، 10 یورو نشان دهنده 100 امتیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *