Playson مسابقات جدید Slot و Nov CashDays را راه اندازی می کند


در روزهای متوالی ، پلایسون اکتبر را با آخرین شکاف ویدیویی خود Diamond Wins: Hold and Win به پایان رسانده و در حالی که با مسابقات CashDays بسیار محبوب خود از ماه نوامبر استقبال می کند.

نسخه جدید 3 ردیفی و 5 حلقه ای دارای 10 خط پرداخت و نگه دارید و برنده شوید، مکانیک بازی محبوب ، همراه با سه هیجان انگیز برنده تمام پولها در بازی.

بازیکنانی که حداقل شش نفر فرود می آورند جایزه الماس نمادهای موجود بر روی قرقره ها باعث می شوند بازی پاداش. آنها سپس شانس پیروزی در مسابقات را خواهند داشت جایزه بزرگ ارزش 1000 برابر شرط اصلی اگر بتوانند کل شبکه را با نمادهای جایزه درخشان پر کنند.

این جدیدترین مورد اضافه شده به محبوب ترین توسعه دهنده نرم افزار مستقر در مالت اسلات میوه های بی انتها نمونه کارها مکمل کلاسیک هایی مانند Imperial Fruits: 100 lines ، Super Burning Wins: Respin و Sevens and Fruits: 6 reels است.

در مورد راه اندازی جدید ، رئیس تولید Playson وسولود لاپین گفت

“ما خوشحالیم که Diamond Wins: Hold and Win ، آخرین جواهر یک بازی و یک زرق و برق دار اضافی به نمونه کارهای کلاسیک Timeless Fruit Slots ، راه اندازی کردیم.

“بازیکنان مطمئناً از سنگهای قیمتی بازی ، جک پات های درخشان و ستاره درخشان نمایش ، مکانیک های معروف Hold و Win متحیر خواهند شد.”

همانطور که گفته شد ، نیمه دوم این مسابقه “twofer” ، Playson CashDays در تاریخ 1 نوامبر آغاز می شود و در تاریخ 8th به پایان می رسد.

READ  کازینو Rainmaker در Foxwoods بیش از 55 ساعت در نوامبر اعلام می کند

برای گرم شدن شما در شب های یخبندان نوامبر آماده یک نسخه داغ از Playson CashDays شوید!

آ جایزه 40000 یورویی برای رقابت در نظر گرفته شده است و در بین افراد به اشتراک گذاشته خواهد شد 200 شرکت کننده برتر.

در مسابقات نوامبر 10 ضربه وجود دارد اسلات های ویدئویی از Playson:

  1. ظهور مصر لوکس
  2. ملکه خورشیدی
  3. Buffalo Power: نگه دارید و برنده شوید
  4. معبد خورشیدی
  5. Burning Wins: 5 Line Classic
  6. 3 میوه برنده: 10 خط
  7. کتاب طلا: شانس مضاعف
  8. میوه های آفتابی: نگه دارید و برنده شوید
  9. کتاب طلا: کلاسیک
  10. هفت و میوه

این مسابقات با بازیکنان به صورت دور به دور امتیازات را اعطا می کند برای هر یورو که برنده شوند 10 امتیاز اعطا می کنند. تابلوی امتیازات بردها را به نمایش می گذارد و امتیاز کل یک شرکت کننده برابر است با تعداد کل امتیازات یک بازیکن در طول مسابقه که مطمئناً شما را در شبهای سرد زمستان گرم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *