Playson از ویژگی جدید Buy-in رونمایی کردتوسعه دهنده نرم افزار کازینو Playson علاوه بر راه اندازی مسابقات مورد انتظار Legends خود در 15 سپتامبر ، اکنون آخرین عنوان خود را با عنوان Rise of Egypt Deluxe نیز منتشر کرده است.

نسخه به روز شده استودیوی مستقر در مالت مصر با مضمون اصلی اسلات جدید در ژوئیه 2018 منتشر شد 3 حلقه، 5 ردیف بازی دارد 20 خط پرداخت و در سرزمین مرموز اهرام و خدایان قرار دارد.

پلایسون سطح هیجان را در اینجا افزایش می دهد ، اضافه کردن a ویژگی خرید بر اساس تقاضا، اولین مورد برای توسعه دهنده ، که به بازیکنان امکان می دهد ویژگی های بازی مانند چرخش اضافی.

نمادها ارتقا می یابند:

همانطور که در اصل است شیار ویدئو، الهه گربه مصر باستت به عنوان بازی بازی می کند نماد وحشی و جایگزین تمام نمادها به استثنای پراکنده. هنگامی که الهه گربه ظاهر می شود ، اگر بتواند ترکیبی برنده ایجاد کند ، گسترش می یابد تا کل قرقره را بپوشاند ، در حلقه های 2 ، 3 و 4 ظاهر می شود.

دوجین چرخش اضافی وقتی سه یا چند نماد Scatter فرود می آیند شروع می شوند و برای افزایش هیجان بیشتر در حین چرخش های اضافی ، یک علامت Wild دوباره به کار می رود. با این کار ، نمادهای دستمزد پایین به حقوق بالا ارتقا می یابند درست قبل از پرداخت برنده ها. نتیجه سوئیچ هوشمندانه این است که فقط نمادهای بالاترین مقدار در حالت پاداش فرود می آیند.

اظهار نظر در مورد نسخه جدید ، رئیس محصول برای Playson ، وسولود لاپین، گفت در الف بیانیه مطبوعاتی شرکت

READ  Play'n GO با اسلات ویدیوی جدید خود The Last Sundown دچار دیستوپیایی می شود

“با Rise of Egypt Deluxe، ما همه چیز را از سلف کلاسیک آن گرفته ایم و موارد بیشتری اضافه کرده ایم. این نسخه جدید از طرفداران محبوب Playson ، یک مدل ریاضی تجدید نظر شده را در خود جای داده است و از اولین ویژگی خرید درخواستی ما برخوردار است.

“این شیار همهجانبه بازیکنان بازیکنان را به زمان عرفان برمی گرداند ، و ویژگی های بی شمار آن همراه با بازی عالی آن را به یک پیشنهاد عالی برای هر اپراتور تبدیل می کند.

مسابقات افسانه ها:

پس از اخیراً بسته بندی آن Playson CashDays شبکه مسابقات، این باعث شد که 200 طرفدار خوش شانس سهمی از یک جایزه عظیم 40000 یورویی را به خانه خود ببرند ، سازنده بازی مسابقات Legends خود را که از 15 سپتامبر – 21 و 300 بازیکن خوش شانس را فراهم می کند گلدان جایزه بزرگتر 60،000 یورو!

امتیازها بصورت گرد به دور ، با جدول بندی می شوند هر یورو برابر با 10 امتیاز و به هر شخصی که در مسابقات شرکت می کند این شانس را دارد که “افسانه Playson” شود.

عناوین مورد علاقه طرفداران زیر در مسابقات شبکه 60،000 یورویی این ماه به شرح زیر است:

ترکیبی از Playson کلاسیک همراه با جدیدترین نگه دارید و برنده شوید بازی ها باید ثابت کنند یک ترکیب جذاب و چالش برانگیز برای بازیکنان است.

تشخیص EGR:

در اخبار دیگر اخیر ، Playson’s با مضمون آزتک است معبد خورشیدی شیار ویدئو در لیست کوتاه قرار گرفته است برای معتبر بازی سال در آینده جوایز اپراتور EGR 2020.

READ  Bally's Las Vegas این هفته آخر هفته میزبان Main Event Mania است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *