Play’n GO شکاف Rabbit Hole Riches را رها می کند


متخصص اسلات بازی کنید عنوان دوم اکتبر خود را با نام Rabbit Hole Riches ، بر اساس رمان آلیس در سرزمین عجایب ، ساخته لوئیس کارول ، نویسنده انگلیسی ، در سال 1865 منتشر کرده است. در اینجا ، ارائه دهنده نرم افزار بازی سوئدی برداشت متفاوتی از داستان کلاسیک را ارائه می دهد که تصمیم می گیرد تا شخصیت خرگوش سفید و سرگرم کننده و نه آلیس را متمرکز کند.

قابل پخش در هر دستگاهی ، 3 حلقه ای ، 3 ردیفی شیار ویدئو دارد 5 خط پرداخت و در پس زمینه پادشاهی ملکه قرمز ناخوشایند تنظیم شده و شامل دستمزد پایین ارتش ملکه (لباس قلب ، الماس ، قلمه و کلوپ) ، همراه با دستمزد بالا شخصیت هایی از جمله درخت جادویی با سوراخ خرگوش ، ابوسلم ، کرم آبی قلیانی ، دیوانه کلاه ، و ملکه سرخ.

ویژگی غنی:

نوسان متوسط بازی دارای “طراحی متمایز” و بسیاری از ویژگی ها است که بر اساس “ساختار داستانی قوی” بازی بنا شده است ، ویژگی Play’n GO با آن شناخته شده است.

Landing three scatters جایزه Rabbit Hole Bonus را می دهد در حالی که از طریق Rabbit Hole مسافرت می کنید یکی از بازیکنان را به خود اختصاص می دهد چهار ویژگی منحصر به فرد از جمله Bonus Pickup Party Pickup ، چرخش مجدد Cheshire Cat ، چرخش های Tower Power Free و چرخش های رایگان Queen’s Army.

در یک بیانیه مطبوعاتی شرکت، مدیر ارشد محصولات Play’n GO مارتین زترگرن به نقاط قوت چندگانه بازی جدید اشاره کرد …

“بازیکنان چیزهای زیادی برای لذت بردن دارند ثروت سوراخ خرگوش؛ از صدا و طراحی متمایز گرفته تا چندین ویژگی عالی که توسط یک داستان شگفت انگیز به هم گره خورده اند.

READ  دادگستر قمار خواستار شورای شرط بندی و بازی می شود

در اینجا چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد. بازیکنان قرار است بارها و بارها این مورد را مرور کنند. “

دفتر مرکزی Växjö در تلاش است تا متوجه شود هدف انتشار 52 بازی برای سال 2020 تعیین شده است ، زیرا Rabbit Hole Riches هفته گذشته از نزدیک دنبال می کند ، Reactoonz 2. رکوردشکنی مورد انتظار بسیاری است اصلی و یکی از بهترین اسلات های شبکه ای که تاکنون ساخته شده است ، راکتونز، که در سال 2017 راه اندازی شد.

طرفداران نیازی به انتظار طولانی برای نسخه بعدی متخصصان شیار نخواهند داشت ، هلوین، که قرار است در 15 اکتبر درست به موقع برای جشن شب All Hallows برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.