Play’n GO جدیدترین اسلات آنلاین در سری هوگو را منتشر کرد


Play’n GO ترول سه پا مورد علاقه همه را در جدیدترین نسخه خود ، Hugo Carts ، بازگردانده است ، یک ماجراجویی سریع که بازیکنان را زیر زمین می برد تا به دوستان خود در جستجوی طلا و الماس و حداکثر برد 25000 برابر شرط کمک کند.

در پی پیگیری ماجراجویی هوگو ، که در سال 2019 راه اندازی شد ، ضرب وشتم همچنان ادامه می یابد زیرا ترول دوست داشتنی توسط همسر به همان اندازه شایان ستایش ، هوگولینا ، همراه می شود و با هم وارد معدنی می شوند که فانوس روشن دارد و دشمن دشمن هوگو ، سسیلا ، از پشت سر آن را دنبال می کند. به

نمادهای بازی:

این بسیار فرار شکاف ویدئویی بر روی یک شبکه 5 × 4 پخش می شود و فراهم می کند 1024 راه برای برنده شدن به صورت پیش فرض. با این حال ، با پیشرفت بازی ، خطوط پرداخت توسط چند برابر کننده تقسیم می شود و راههای بیشتری برای برنده شدن ایجاد می کند. در عین حال ، برنده ها با فرود سه تا پنج نماد یکسان در مجاورت روی صفحه بازی ، از چپ حلقه شروع می شوند.

نمادها شامل نمادهای کارت 10-A به عنوان ارزش کمتر است ، و پس از آن بیل ، کلنگ ، لامپ و کلاه ایمنی معدنچی روشن می شود. با ترکیبی از پنج نوع نمادهای با حقوق بالا ، درآمد حاصل کنید 1.5 تا 3 برابر سهمبه کیسه های ناگت طلا نقش بازی را دارند وحشی، فرود بر روی هر یک از قرقره ها و جایگزینی هر نوع نماد پرداخت.

READ  امکان سنجی کازینو برای Neufchatel-Hardelot

قابلیت Respin و اصلاح کننده ها:

هنگامی که هوگو و خدمه ظاهر می شوند ، ویژگی های بازی فعال می شوند ، در حالی که سه شخصیت در Hugo Carts روی نمادهای خاص ظاهر می شوند و هنگام شروع جلوه های جداگانه فرود در بازی پایهبه هر کدام دارای قرقره اختصاصی خود هستند ، هوگولینا روی حلقه دو فرود می آید ، هوگو در سه و اسکیلا در چهار. هر شخصیت واحد یا ترکیبی از شخصیت ها باعث تکرار مجدد می شودبه

برای ویژگی respin ، هر یک از سه نماد تحریک کننده ، اصلاح کننده خاص خود را اهدا می کند. با افزودن هوگولینا بین 2 تا 5 ضرب نماد با مقادیر تا x10 ؛ هوگو بین 2 تا 5 ناگت طلایی وایلدز می افتد. در حالی که Scylla بین 5 تا 9 نماد رمز و راز ایجاد می کند که به نمادهای پرداخت مطابقت می یابد. انتشار شخصیت ها پی در پی در طول ویژگی respin این تصور را ایجاد می کند که آنها یکدیگر را تعقیب می کنند ، که طبق Play’n GO “قابل مقایسه با Mario Carts یا Wacky Races است.” بازیکنان همچنین می توانند یکی از شخصیت هایی را که بازی می کنند انتخاب کنند ، که “یک تظاهر نوستالژیک به بازی های ویدئویی اصلی هوگو است”.

پراکندگی دینامیت و چرخش های اضافی:

مطمئن باشید که چشم خود را برای پراکندگی دینامیت باز نگه دارید ، زیرا فرود سه جایزه 7 چرخش اضافی ، چهار جایزه 9 و پنج سود 11 کسب می کند. امکان بارگیری مجدد این ویژگی وجود نداردبه برای کمک به چرخش های بیشتر ، در طول بازی پایه ، در هر چرخش فرصتی برای وحشتناک Don Croco وجود دارد که بصورت تصادفی ظاهر شود و دو Scaminer دینامیتی را روی قرقره ها بیندازد.

READ  قبیله سمینول فلوریدا با چالش های قانونی علیه عملیات مبارزه می کند

قبل از شروع چرخش های اضافی ، یکی از شخصیت ها به طور تصادفی انتخاب می شود تا ویژگی قابل اجرا در هر چرخش اضافی را پخش کند. علاوه بر این ، در صورت فرود حداقل سه نماد پراکندگی ، ممکن است مجددا تنظیم شودبه اولین تنظیم کننده شخصیت دوم را انتخاب می کند و اصلاح کننده آن در هر یک از چرخش های باقی مانده فعال است. در سومین و آخرین retrigger ، کاراکتر سوم فعال می شود ، که سه تغییر کننده را برای هر چرخش اضافی اعمال می کند. این باعث عقب کشیدن ردیگرها می شود.

جدید اما آشنا:

هیجان زده برای گسترش روایت هوگو ، سرپرست بازی های Play’n GO ، شارلوت میلیزیانو نظر داد در نسخه جدید…

“اگرچه هوگو کارتز بخشی از یک سری است ، این بازی طوری طراحی شده است که چیز جدیدی را به میز بیاورد. با این حال ، ما شخصیت خبیث ترول محبوب را حفظ کرده ایم. راستش را بخواهید ، چه کسی هوگو را دوست ندارد !؟ ”

سریالهای موفق:

بر اساس قهرمان بازی های ویدئویی متحرک محبوب دهه 90 ، ترول خوش قلب اولین حضور خود را در Play’n GO هنگامی که تأمین کننده سوئدی با Hugo Games A/S مشارکت کرد ، و سپس منتشر کرد “هوگو“در آگوست 2016 ، و دنباله آن ، هوگو 2 ، و سومین همکاری بین دو شرکت ، هدف هوگوبه در سال 2019 ، ماجراجویی هوگو به سریال پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *