Play’n GO بازی جدید اسلات Madame Ink را راه اندازی می کند


بازی کنید با الهام گرفتن از عنوان جدید از طرح های واقعی خال کوبی ، یک اسلات کاملاً جدید با عنوان Madame Ink منتشر کرده است. شکاف آنلاین دارای ظاهری واقع گرایانه است و این شکل منحصر به فرد از آثار هنری را به اوج صنعت بازی می رساند. تم خال کوبی با یک طرح آسیایی ترکیب شده است و آثار هنری زیبا و رنگارنگی را به قرقره ها آورده است.

جزئیات مادام جوهر

در حلقه ها ، بازیکنان یک بطری جوهر سیاه که مانند وحشی عمل می کند. این نماد می تواند به طور تصادفی گسترش یابد و یک حلقه را پر کند ، به طوری که به نظر می رسد جوهر ریخته و به پایین حلقه می چکد. Wild به جای نماد scatter به جای همه نمادها در بازی می رود.

همانطور که شما بازی می کنید ، حلقه رمز و راز مادام می تواند در هر زمان ، روی قرقره مرکزی فرود بیاید. به مجموعه ای از نمادهای تاتو منطبق تبدیل خواهد شد. هر نماد رمز و راز روی حلقه ها مطابقت پیدا می کند. این به بازیکنان کمک می کند تا ضرب شرط را بدست آورند.

پراکنده نماد در شیار آنلاین بازی توسط یک نشان داده شده است S که به عنوان یک مار شروع می شود روی صفحه سه یا بیشتر کسب کنید و یک چرخش اضافی ایجاد کنید. سپس می توانید حالت چرخش خود را براساس آنچه هر گزینه به شما ارائه می دهد انتخاب کنید. دوازده چرخش شامل ویژگی جوهر وحشی است. شش چرخش ها ویژگی Madame’s Mystery را در هر چرخش و فقط دارند سه چرخش ، هر دو ویژگی فعال هستند!

READ  اتحاد کانکتیکات برای FanDuel Group

Play’n GO CPO مارتین زترگرن نظر داد در مورد ایده بازی جدید با بیان: “همیشه مهم است که از یک زاویه جدید به یک موضوع نزدیک شویم ، جلوتر از رقابت حرکت کنیم و تجربه متمایزتری را برای اپراتورها و بازیکنان آنها ایجاد کنیم.

آثار هنری و طراحی فقط یکی از عناصر بازی برای لذت بردن از بازیکنان است ، سپس شما روایت مادام مرکب و قدرت های جادویی او را دارید ، که جنبه دیگری نیز دارد. “

پیوستن به هلوین

درست قبل از راه اندازی جوهر مادام، توسعه دهنده مشغول راه اندازی یکی دیگر بود انتشار ابتکاری. هلوین در اوایل این ماه منتشر شد و به بازیکنان یک گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز به سبک هالووین با موسیقی گروه Helloween ارائه داد.

در این نسخه جدید شبح وار ، بازیکنان به دنبال کلیدهای موجود بر روی قرقره ها برای فعال کردن چرخ هستند حافظه ویژگی های هفت کلید. هر ویژگی شامل گزینه های وحشی منحصر به فرد است که همه چیز را در بازی مخلوط می کند. شما هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است روی حلقه ها ظاهر شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *