Play’n GO بازی جدید اسلات Holiday Spirits را منتشر می کند


به لطف انتشار جدید ارائه دهنده اسلات آنلاین با بالاترین رتبه ، امسال کریسمس کمی زودتر فرا می رسد بازی کنید. این تأمین کننده اخیراً بازی جدید Holiday Spirits خود را براساس رمان مشهور چارلز دیکنز ، A Carol Carol منتشر کرده است. همه شخصیت های شناخته شده داستان را روی حلقه ها پیدا کنید ، از جمله Jacob Marley ، Ebenezer Scrooge و Ghosts of Christmas.

ویژگی های ارواح تعطیلات

وقتی جدید را بارگیری می کنید بازی اسلات Holiday Spirits، خود را در مقابل یک آتش گرم ، در یک اتاق دنج که برای کریسمس تزئین شده است ، می یابید. یک درخت زیبا در سمت چپ شما قرار دارد و نمادهایی مانند گل برفی ، جوراب ساق بلند و تیزهوشان روی حلقه ها قرار دارد.

همانطور که بازی می کنید شیار آنلاین بازی ، متوجه ساعت بالای شبکه شوید. این هست ساعت Ebenezer. با هر چرخش ، کلیک می تواند تا 10 برابر ضرب شود. همانطور که بازی می کنید ، تمام نمادها همچنین می توانند به صورت پشته ظاهر شوند. در یک چرخش بدون برنده ، وقتی دو پشته از یک نماد روی هر دو حلقه که ضریب فعال دارند فرود می آید ، یک چرخش برنده خواهید شد کریسمس گذشته، حاضر، یا آینده.

همچنین یک ویژه وجود دارد نماد هدیه ابنزر روی حلقه ها این نماد می تواند در زمان بازی پایه هنگامی که ساعت فعال است یا هنگام چرخش گذشته ، حال یا آینده کریسمس باعث تحریک شود. اگر نماد هدیه باعث می شود ، این ضرب فعال را در بازی دو برابر می کند.

READ  GamblingIndustryFines.com گزارشی از جریمه های اپراتور 2020 ارائه می دهد

مدیر ارشد محصولات Play’n GO ، مارتین زترگرن ، نظر داد در مورد خلق بازی های جدید با بیان: “توجه به جزئیات کوچک هنگام ایجاد یک بازی ، لمس های کوچک و ایده هایی که باعث غنی سازی بازی می شوند ، ضروری است. این مهم وقتی بازی را بر اساس چیزی که بازیکنان می دانند و دوست دارند ، اهمیت می دهد. این اسطوره ها ، شخصیت های معروف یا یک گروه موسیقی بسیار دوست داشتنی است که شما باید عناصر مهم را در آنجا وارد کنید و همچنین جلوه های خاص خود را اضافه کنید. “

جوهر مادام

عنوان جدید Holiday Spirits آخرین عنوان در لیست بازی های اسلات جدید معرفی شده توسط است بازی کنید امسال. همین ماه گذشته ، این برند یک بازی اسلات الهام گرفته از آسیا را با عنوان منتشر کرد جوهر مادام. این شیار تم خال کوبی دارد و شامل کارهای هنری رنگارنگ روی حلقه ها است.

مضمون متنوعی که بین این دو بازی دیده می شود ، نشان می دهد که تأمین کننده چقدر در بازی های خود فکر می کند. هر اسلات چیزی منحصر به فرد و متفاوت را ارائه می دهد ، و یک روش سرگرم کننده برای لذت بردن از بازی های اسلات آنلاین با ویژگی های خاص و گرافیک روشن ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.