Play’n GO اسلات Alice Cooper and the Tome of Madness را منتشر می کند


Rocker Alice Cooper تمرکز آخرین بازی اسلات آنلاین Play’n GO است ، با بازیکنانی که می توانند در عنوان جدید Alice Cooper and the Tome of Madness وارد حوزه های تاریک ذهن نوازنده شوند. در این بازی ، به آلیس بپیوندید زیرا هنگام گردش با یک کتابفروشی منحصر به فرد روبرو می شود. او مجله ای پیدا می کند که جذاب به نظر می رسد و هنگامی که کتاب را باز می کند ، آن را خالی می بیند. پس از خرید کتاب و شروع به روزنامه نویسی در داخل آن ، آلیس شروع به مشاهده صفحات زنده با سایر آلیس کوپرها در ابعاد موازی می کند.

برای زنده نگه داشتن داستان خود ، آلیس اکنون باید زنده بماند. آیا او قادر خواهد بود؟ با چرخاندن قرقره ها و مراقبت از ویژگی های واقعیت وحشتناک که در آن به قلمروهای جدید سفر می کنید ، مراقب باشید.

جزئیات بازی اسلات آنلاین

یکبار این را بارگذاری کنید عنوان جدید اسلات آنلاین، آلیس را می بینید که در کنار قرقره ها زنجیر شده است. کتاب مملو از نمادهای منحصر به فرد است و با هر بار چرخش ، این پتانسیل را دارید که قفل آلیس را باز کرده و به او در زنده ماندن کمک کنید. برای آزاد کردن سه کلید روی قرقره ها بدست آورید آلیس کوپر مگا وایلدبه این نماد جایگزین سایر نمادهای قرقره می شود.

با هر چرخش غیر برنده ، می توانید یکی از چهار جلوه واقعیت را بدست آورید: سیاه چال ، اتاق وحشت ، پناهندگی مجنون و اتاق وسوسه. هر گزینه شما را به واقعیت متفاوتی می رساند که آلیس باید با آن روبرو شود. همچنین روی قرقره ها کلاه جنون قرار دارد. نمادهای برنده کلاه را بالا می برند تا بتوانید بردهای واقعی استاندارد و همچنین برنده های واقعیت را با یک ضرب برنده شوید.

READ  ورود به ایلینوی برای Twin River Worldwide Holdings Incorporated

سرپرست بازی های Play’n GO شارلوت میلیزیانو در مورد عنوان جدید نظر داد با بیان: “ورود به دنیای تئاتری – و کثیف – آلیس کوپر بسیار هیجان انگیز بود. ما باید عناصری از وحشت ، وودویل و گاراژ راک بگیریم تا این جهان های حماسی را بسازیم که آلیس در آن گرفتار شده است.

“ما هیجان زده ایم که به گسترش مجموعه بازیهای IP خود ادامه دهیم و با هنرمندان حماسی کار کنیم زیرا آنها پایه بازیهای فوق العاده ای هستند که بازیکنان آنها را دوست دارند.”

پیوستن به هوگو کارت

توسعه دهنده مشغول بوده است ایجاد عناوین جدید دیگر امسال ، همراه با آلیس کوپر بازی در ماه اوت ، Play’n GO رویکرد متفاوتی را اتخاذ کرد و هوگو کارتز را راه اندازی کرد ، یک ماجراجویی سرگرم کننده با هوگو و همسر ترول او ، هوگولینا.

ماجراجویی معدن موارد زیادی دارد ویژگی های خاص برای کاوش، با کیسه های ناگت طلایی که نقش وحشی را بازی می کنند. هنگامی که هوگو و خدمه اش روی قرقره ها ظاهر می شوند ، فعال می شوند ، با این گزینه که می توانید پاسخ دهید. در این ویژگی ، سه نماد تحریک کننده از هوگو ، هوگولینا و سسیلا از دو تا پنج ضرب نماد به قرقره اضافه می کند ، با حداکثر 10 برابر شرط!

مقایسه این دو بازی سرگرم کننده است زیرا آنها نشان دهنده این هستند که چگونه توسعه دهنده می تواند چیزی کاملاً متفاوت در قرقره ها ایجاد کند. آلیس کوپر تیره و وحشتناک است در حالی که هوگو زیبا و دوست داشتنی است. هر دو بازی را امتحان کنید تا ببینید هر عنوان چه چیزی ارائه می دهد.

READ  Microgaming جزئیات هیجان انگیز اسلات های سپتامبر را ارائه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.