Play’n GO اسلات ویدیویی Octopus Treasures جدید را راه اندازی می کند


Play’n GO دومین شیار جدید خود در ماه سپتامبر را منتشر کرده است و ما را با گنجینه های اختاپوس به اعماق آبهای اقیانوس آرام می برد. این بازی که دارای ویژگی های زیادی است ، پشت یک هفته بسیار موفق برای قرار می گیرد متخصصین اسلات، از جمله راه اندازی دنباله بلیط طلایی و سومین برد متوالی آنها در جوایز Starlet Awards 2020.

یادآور بازی های سنتی زمینی ، کارهای زیادی در این زمینه انجام می شود 5 حلقه، 3 ردیف شیار ویدئو. این بسته بندی عملیاتی با یک است 96.25 درصد RTP ، 20 خط ثابت پرداخت و حداکثر برد 5000 بار سهام شما

“Octopus Treasure با ویژگی های بسیار خوبی همراه است تا بازیکنان را برای مدت بیشتری سرگرم کند و این همان چیزی است که آنها می خواهند.”

بازیکنان از کلیدهایی برای باز کردن قفل صندوق های گنج با کمک یک اختاپوس غول پیکر که در همه جا وجود دارد استفاده می کنند ، با چهار شاخک خود شبکه ای شفاف را در انتهای اقیانوس در نزدیکی یک کشتی چوبی غرق شده تثبیت می کنند.

نمادهای بازی:

نمادها شامل بیل ، الماس ، چماق و لباس کارت قلب برای دستمزد کم، در حالی که یک تاج طلا با خنجر ، یک گلدان نقره ای دو دسته ، یک گونی پر از سکه های طلا و سه گلدان سفالی ، دستمزد بالا. یک مرجان نیز وجود دارد وحشی نمادی که به جای پراکندگی ، جایگزین همه نمادها می شود.

امکانات:

هنگامی که یک نماد کلیدی روی حلقه سوم قرار می گیرد ، در هر چرخش ، هشت پا با شاخک های خود به اطراف می رسد و صندوق گنج را باز می کند در بالای حلقه ها واقع شده است. با ضربه زدن بر روی صندوقچه ، آن را باز می کنید و به یکی از چهار اصلاح کننده حلقه ، از جمله Wild Coins ، Gold Pile ، Treasure Grab و Wild Reels جایزه می دهید.

READ  شارژ قلب دوترته به سهام کازینو مانیل کمک می کند

پاسخ های کلیدی وقتی سه پراکندگی مروارید روی حلقه های 1 ، 3 و 5 فرود می آیند ، فعال می شوند. نمادهای کلیدی که روی حلقه ها ظاهر می شوند ، در طول این ویژگی جمع می شوند ، جمع کل برابر با تعداد چرخش گنج اعطا می شود ، از 5 به 10. در طول هر یک از چرخش های گنج ، یکی از چهار ویژگی جایزه بازی می شود و برای هر نماد کلیدی که فرود می آید ، چرخش اضافی به علائم باقیمانده اضافه می شود.

جذاب کردن مطالب:

به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد بازی در بیانیه مطبوعاتی شرکت، مارتین زترگرن، مدیر ارشد محصولات Play’n GO ، گفت

“به رسمیت شناخته شدن با جایزه ، به ویژه برای سه سال متوالی ، بسیار عالی است! این نشان می دهد که ما به طور مداوم در حال ایجاد محتوای جذاب و با کیفیت هستیم و این هدف ما است.

اختاپوس گنج نمونه دیگری از این مورد است. این برنامه از ویژگی های فوق العاده ای برخوردار است ، بازی ساده ای دارد اما کارهای زیادی برای سرگرمی بازیکنان برای مدت طولانی انجام می شود و این همان چیزی است که آنها می خواهند. “

گل سه گانه:

همانطور که گفته شد ، انتشار گنجینه اختاپوس در پشت راه اندازی است بلیط طلایی 2، عاقبت به شدت محبوب نسخه اصلی با مضمون سیرک در سال 2014 منتشر شد ، و دفتر مرکزی آن Vöxj است سومین جایزه تأمین کننده سال موبایل متوالی در جوایز Starlet 2020 که بهترین ارائه دهندگان زنجیره تأمین B2B را جشن می گیرند.

READ  FunFair Games برای استفاده از پیشبرد RGS Matrix

بعدی:

طرفداران مراقب نسخه جدید اسلات بعدی Play’n GO هستند ، معبد ثروت، انتظار می رود در 17 سپتامبر افت کند. شکاف نوسانات بالا چهار جکپات پیشرونده ، چرخش های اضافی با نمادهای رمز و راز چسبنده و پخش کننده را ارائه می دهد و تا حداکثر برنده می شود 5000 برابر سهام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *