Play’n GO از بازی جدید اسلات آنلاین Helloween خبر می دهد


توسعه دهنده بازی های اسلات آنلاین Play’n GO اعلام کرده است که یک بازی اسلات آنلاین جدید به موقع برای فصل شبح وار هالووین ارائه کرده است. این اسلات پنج حلقه ای جدید با نام Helloween ، دارای موسیقی متن شگفت انگیز توسط Helloween ، یک گروه متال قدرتمند آلمانی است. آهنگ هایی که روی حلقه ها پیدا می شوند شامل آهنگ هایی از Keys Part I و Part II plus Keeper of the Seven هستند. بازی جدید با همکاری گروه ایجاد شده است و مفهومی منحصر به فرد ایجاد می کند که گرافیک با کیفیت و به علاوه زمینه عالی موسیقی ارائه می دهد.

جزئیات هلوین

ویژگی های زیادی در این شیار جدید وجود دارد و طبق Play’n GO، وحشی ها یک قسمت حیاتی از بازی را بازی می کنند. سازنده به جای فقط ارائه یک یا دو وحشی ، هفت مورد را به این بازی اضافه کرده است. یک وحشی استاندارد در بازی پایه به همراه شش وحشی بی نظیر یافت می شود که ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. پراکندگی نیز وحشی است ، بنابراین اگر ویژگی پاداش را پوشش ندهد ، باز هم می تواند برنده بازی باشد!

وقتی بازی را بارگیری می کنید ، خود را در یک پلکان پیدا می کنید که به فضای باز منتهی می شود. روی حلقه ها نمادهای سلطنتی سنتی همراه با موجودات ، کلیدها ، یک انگشتر و سایر نمادها وجود دارد. هنگام چرخش ، متوجه آشفتگی کلیدها می شوید. اگر پراکنده شوید ، کلیدهای 1 استخیابان، 3دوم ، یا 5هفتم قرقره ، آن باعث می شود حافظ هفت کلید ویژگی.

READ  Yggdrasil از اسلات جدید ReelPlay رونمایی کرد

هر ویژگی ، به جز چرخش های اضافی هلوین، پنج چرخش اضافی را فراهم می کند. می توانید دورهای ویژه را بر اساس نمادهای وحشی فعال کنید. خواهید یافت کدو تنبل وحشی که در من زنده ام دور که با تکمیل چرخش های اضافی در جای خود باقی می ماند و گسترش می یابد.

نیز وجود دارد دنیای آینده، جایی که کدو تنبل ها را در حال نواختن گیتار مشاهده خواهید کرد و آنها پرهای قرقره را گسترش می دهند. همچنین می توانید به حیوانات وحشی دیگری مانند عقاب پرواز رایگان، جایی که n ‘GO را بازی کنید مطمئن شوید که وحشی ها در هر چرخش به سمت حلقه ها پرواز می کنند. هنگام انجام این بازی اسلات منحصر به فرد ، سه دور وحشی دیگر برای کشف وجود دارد!

بسیاری از نمادهای وحشی موجود در بازی به شما کمک می کنند که وقتی آنها را بر روی حلقه ها پیدا می کنید از یک تجربه بی نظیر لذت ببرید. با یافتن دو علامت کلید و یک سوراخ کلید می توانید به چرخش های اضافی سنتی نیز دسترسی پیدا کنید. با استفاده از این دور ، هفت چرخش کسب می کنید و می توانید پراکنده ها را جمع آوری کنید تا دورهای ویژه Keeper of the هفت کلید را دوباره فعال کنید!

پیوستن به New Rabbit Hole Riches

Helloween جدید تنها جدیدی نیست که توسط توسعه دهنده راه اندازی شده است. همین چند هفته پیش ، این برند بازی جدید Rabbit Hole Riches را اعلام کرد. این عنوان منحصر به فرد بر اساس محبوب ساخته شده است آلیس در سرزمین عجایب داستان از رمان لوئیس کارول در سال 1865. این بازی با برجسته کردن داستان جدید برداشت جدیدی از داستان قدیمی را ارائه می دهد خرگوش سفید.

READ  بازی پراگماتیک بازی جدید ONE Blackjack 2 – Indigo Live Casino را به سری های رو به رشد اضافه می کند

به شخصیت های مورد علاقه خود در حلقه ها ملحق شوید ، از جمله ملکه سرخ ، کلاه کلاه دیوانه و کاترپیلار. سه پراکنده بر روی قرقره ها بدست آورید و به این مکان منتقل می شوید جایزه سوراخ خرگوش جایی که یکی از چهار ویژگی منحصر به فرد را فعال می کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *