Phoenix Suns کریس پل را از Oklahoma City Thunder می گیرد


اولین معاملات بزرگ پر فروش فیلم های خارج از فصل NBA روز دوشنبه 16 نوامبر رخ دادهفتم، 2020 هنگامی که ققنوس سانز محافظ کسب کرد کریس پاول و همچنین عبدالنادر مهاجم از اوکلاهاما سیتی تندر. اوکلاهما سیتی تندر در این توافق نامه تجاری اخیر کلی اوبر جونیور ، ریکی روبیو ، تای جروم ، جالن لک و یک انتخاب پیش نویس دور اول 2022 را از ققنوس سانز دریافت کرد.

خورشیدهای ققنوس جدید

خورشید ققنوس چند ماه پیش سر و صدای خوبی در حباب NBA ایجاد کرد زیرا آنها با رفتن 8 و 0 فصل عادی 2019 – 2020 خود را به پایان رساندند. این سری پیروزی برای پایان فصل خود قطعاً مورد توجه سایر امتیازات NBA به ویژه در کنفرانس غربی بسیار رقابتی قرار گرفت.

در حال حاضر خورشید ققنوس رهبری و مجموعه مهارتهای منحصر به فرد Hall of Famer آینده و یکی از بهترین محافظان نسل خود را در این کشور اضافه کرده اند کریس پاول برای لیست آینده خود برای 2020-2020 NBA فصلی که اکنون قرار است در پایان دسامبر امسال آغاز شود. پاول استعداد حومه هم تیمی های جوان جدید خود مانند دوین بوکر، دئاندر آیتون و داریو ساریچ به عنوان ققنوس آفتاب اکنون به دنبال پیروزی هستند.

آینده شهر تندر اوکلاهما

به نظر می رسد وضعیت فعلی اوکلاهما سیتی تندر وضعیت دیگری است دوره بازسازی به امید ایجاد یک تیم جوان رقابتی چند ساله در جاده ها. آنها باید خوشحال شوند که از کریس پاول پیر و قرارداد بزرگ او چشم پوشی می کنند تا چندین بازیکن نقش کم پاداش بالا را دریافت کنند تجارت بزرگ.

READ  نمایش جدید پوکر زنده به Hustler Casino

چیزی که بیشتر مورد توجه است اوکلاهما سیتی تندر در حال حاضر عدم وجود یک بازیکن فوق ستاره یا یک گلزن ثابت در NBA است که می تواند به هدایت این سازمان مبارز در مسیر درست کمک کند. پیش نویس 2020 NBA قرار است چهارشنبه ، 18 نوامبر برگزار شودهفتم، 2020 ، اما از هم اکنون اوکلاهما سیتی تندر در حال حاضر 25هفتم انتخاب کلی در دور اول و توسط 53 دنبال می شودrd انتخاب کلی در دور دوم. برای آنها دشوار است بدون اینکه در پیش نویس سفارش خرید کنند ، یک بازیکن حق رای دادن با نام بزرگ برای ساخت تیم خود برای آینده دشوار خواهد بود.

بیانیه های رسانه ای

ما از استقبال کریس پل و عبدالنادر در ققنوس هیجان زده هستیم، ” مدیر کل ققنوس سانز ، جیمز جونز می گوید. “رهبری کریس و رویکرد رقابتی این بازی تأثیر بی اندازه ای روی تیم ما خواهد داشت. عبدل از تمام ویژگی های داخل و خارج از زمین برخوردار است که فرهنگ ما را تکمیل می کند. “

ذهن بسکتبال او، ” کریس پل در پاسخ به سرمربی مونتی ویلیامز پاسخ داد. “من قبلاً قبل از بازی ها درباره نمایش هایی که او ترسیم می کرد خیلی هیجان زده می شدم.”

“ما می خواهیم از كریس بخاطر مشاركتهای خود در تندر و جامعه اوكلاهاما سیتی تشكر كنیم ، هم در این فصل و هم در دوره تصدی اولیه وی در 2006-05 با هورنتس.” مدیر کل اوکلاهما سیتی تندر ، سام پرستی ، اظهار داشت. “کریس رهبر تمام عیار بوده است و در مدت زمان کوتاهی میراث عظیمی از خود به جا گذاشته است. ما برای او و عبدال و خانواده هایشان آرزوی بهترین پیشرفت رو به جلو را داریم. ما همچنین منتظر استقبال از ریکی ، کلی ، تای و جالن در اوکلاهما سیتی هستیم و از پیوستن آنها به برنامه تندر بسیار هیجان زده هستیم. “

READ  پوکر Intertops رویدادهای پوکر آنلاین سری SOFT را اعلام می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *