Ole Schemion با غلبه بر MrGambol برنده Super MILLION $ می شود


رساندن آن به میز نهایی یک رویداد بزرگ پوکر آنلاین یک موفقیت بزرگ است ، معمولاً به این معنی است که بازیکنان بیش از صدها یا حتی هزاران بازیکن باقی مانده اند. متأسفانه برای دارندگان تراشه کم ، این معمولاً به معنای خروج زودرس از نمد است. با این حال ، در برخی موارد ، یک بازیکن پشته خود را جمع می کند و سپس سرانجام از موقعیت underdog به سمت رهبر تراشه حرکت می کند. این همان کاری است که Ole Schemion در جریان Super MILLION $ اخیر توانسته است انجام دهد. Super MILLION $ یک سری مسابقات است که به میزبانی GGPoker برگزار می شود.

Schemion میز نهایی را درست کرد و 7 نفر نشسته بودهفتم در تراشه ها او به آرامی راه خود را برای به دست آوردن امتیاز تراشه ادامه خواهد داد و در پایان موفق شد MrGambol را شکست دهد تا عنوان مقام اول را کسب کند ، به علاوه چیزی بیش از 317،000 دلار جایزه!

کسب برد

طرح توانست زود حریفان را ناک اوت کنید در جدول آخر شروع به ساخت یک پشته تراشه جامد کنید. بازیکنان خیلی سریع شروع به رها کردن کردند و سرانجام فقط دو نفر باقی ماندند. برنامه ریزی و آقای گامبول.

هنگامی که دور بالارفتن در پوکر آنلاین مسابقات ، Schemion فقط برگزار شد بر فراز 6.6 میلیون تراشه به آقای گامبول 8.3 میلیون. نقشه به زودی پیش می افتد و دست آخر پایین می رود. آقای گامبول می تواند به 400000 مورد نگه دارد. سپس Schemion با حضور آقای گامبول سه برابر با 1.2 میلیون شرط می بندد.

READ  سری پوکر آنلاین XL پاییز به 888poker می آید

جیب شمیمون پادشاهان پس از اجرای هیئت مدیره برای اطمینان از برد کافی بودند آس بالا. این پنج نفر هیچ کمکی دریافت نکردند و جفت بالاتر به Schemino کمک کرد تا نفر بعدی شود فوق العاده میلیون$ صاحب عنوان

نتایج نهایی:

محل بازیکن جایزه
اولین Ole Schemion 317،740 دلار
دومین آقای گامبول 246،440 دلار
سوم ماتیاس ایبینگر 191،139 دلار
چهارم استفان چیدویک 148،248 دلار
پنجم فیلیپ داوتویل 114،982 دلار
ششم برونو آلبوکرک 89180 دلار
هفتم من میام 69168 دلار
هشتم شان وینتر 53،647 دلار
نهم دیوید میسیکوفسکی 41608 دلار


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.