Novoline اسلات های آنلاین Greentube را در آلمان راه اندازی می کند


توسعه دهنده بازی اتریشی Greentube در حال گسترش دامنه خود در بازار آلمان و پس از دریافت محتوای آن با Novoline ، نام تجاری آنلاین Löwen Entertainment ، که زیرمجموعه گروه Novomatic AG است ، همه چیز را در خانواده نگه دارید.

اپراتور محلی بخش Novomatic Interactive است اولین شریک آلمانی B2B ساختن شرکتعناوین “تراشه آبی” ، از داخل مجموعه ای از بیش از 165 بازی، در کشور اروپای غربی موجود است. در حال حاضر ، بسیاری از هنرمندان برتر فهرست می توانند تنها در چند وب سایت انتخابی در آلمان لذت ببرند.

بازی های کلاسیک از جمله نسخه های لوکس از جذابیت بانوی خوش شانس، کتاب Ra، و بسیار گرم گرم، همراه با انتشارات اخیر از پیوند الماس و اتصال نقدی مجموعه ها ، مانند Mighty Emperor و دیگران ، اکنون در دسترس مشتریان Novoline هستند.

فقط یکی از مجموعه ای از توافقنامه های تجاری Greentube از اول ژوئیه 2021 ، هنگامی که بازار جدید iGaming تحت کنترل آلمان به لطف معاهده ایالت جدید قمار (GluNeuRStV) که در سراسر کشور اجازه می دهد ، به اجرا درآمد. بازی آنلاین.

دسترسی گسترده:

این شرکت که به عنوان “قلمرو کلیدی” در استراتژی رشد خود شناخته می شود ، پس از باز شدن بازار مهم ، با ورود به “مشارکت مهم”با OnlineCasino Deutschland AG و در ماه سپتامبر با همکاری اپراتور آلمانی Jokerstar GmbH ، علاقه دیجیتالی جدید اپراتور مستقر در زمین Kling Automaten GmbH.

مایکل باوئر ، مدیر مالی و مدیر ارشد بازی ها در توضیح اهمیت حضور و گسترش دامنه آنها در منطقه. Greentube گفت…

READ  4ThePlayer اسلات آنلاین 10X Rewind را از طریق YG Masters معرفی می کند

آلمان برای ما در آینده و با محتوای خود بازار کلیدی است در حال حاضر بین بازیکنان محلی آجر و ملات محبوب است ما مشتاق هستیم که از طریق این قرارداد با NOVOLINE حضور خود را به صورت آنلاین گسترش دهیم. به عنوان اولین شریک Greentube که NOVOMATIC را ارائه داد عناوین بلو تراشه در آلمان ، جدا از نام تجاری خود StarGames ، این مشارکت یک گام مهم برای ما است زیرا ما در این بازار تازه تنظیم شده و هیجان انگیز قدم می گذاریم. “

در دسترس بودن محتوا:

همانطور که گفته شد ، Novoline نام تجاری آنلاین راین لند-فالتز است که دفتر مرکزی آن Löwen Entertainment است ، تولید کننده پیشرو ماشین های بازی و مسئول بیش از 520 میدان بازی در سراسر آلمان، پایگاه اصلی آن مشتریان این شرکت در حال حاضر با محتوای همه جانبه Novomatic آشنا هستند ، که برای اولین بار می تواند به صورت آنلاین ارائه شود. مطابق Greentube ، بازیکنان می توانند ثبت نام کنند برای پیشنهاد آنلاین موجود در حال حاضر یا از طریق novoline.de یا در یکی از بیش از 1500 بازی بازی شریک واقع در سراسر کشور.

اولیور باگوس ، مدیر شرکت Löwen Entertainment نیز در مورد این قرارداد تجاری اظهار داشت که پس از “تحول در بازار بازیها” با چند بازی جدید و محتوای بازیهای Novomatic در سال 2006 ، آنها اکنون می خواهند “انقلاب تکنولوژیکی” را به صورت آنلاین تکرار کنند.

“ما خوشحالیم که یکی از اولین اپراتورهایی هستیم که بازیکنان را ارائه می دهیم عناوین کلاسیک مانند Book of Ra و Sizzling Hot و همچنین داشتن بیشترین مجموعه بازیهای Greentube در بازار با بیش از 165 عنوان در دسترس. “

READ  Rumble Rhino Megaways جدیدترین اسلات آنلاین است که توسط Pariplay منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *