NetEnt بازی جدید Slot Twin Spin Megaways را منتشر می کند


توسعه دهنده نرم افزار آنلاین NetEnt تصمیم گرفته است یکی از محبوب ترین بازی های اسلات آنلاین خود را بگیرد و آن را با مکانیک Megaways ارتقا دهد. Twin Spin Megaways هم اکنون برای بازیکنان در دسترس است ، ایده آل برای طرفداران اصلی یا مکانیک بازی بی نظیر. بازی شش حلقه ای نسخه جدیدی از ویژگی کلاسیک Twin Reel را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که نه تنها Megaways بلکه مکانیک Avalanche را نیز شامل می شود. مجوز Big Big Gaming اجازه افزودن ویژگی ها را می دهد.

جزئیات بازی

این نسخه از چرخش دوقلو دارد RTP 96.04. این بازی شامل حال و هوای کلاسیک قدیمی وگاس با صداهای جزیلی و گرافیک یکپارچه است. با اضافه کردن مکانیک ویژه ، این بازی می تواند تا 117649 بزرگراه.

Twin Spin Megaway شامل یک چرخش اضافی در دور است که همان عملکرد عالی اصلی است بازی اسلات آنلاین لذت می برد اما با هیجان بیشتری. بازیکنان می توانند به ضرب وحشی 2 برابر و 3 برابر در این دور ، که به افزایش پتانسیل پیروزی کمک می کند!

اندی ویتورث ، مدیر ارشد بازرگانی NetEnt در مورد بازی جدید نظر داد با بیان: “Twin Spin title یک عنوان امضا در نمونه کارهاست که همچنان سالها پس از انتشار بازیکنان را به خود جذب می کند ، بنابراین با افزودن ویژگی های Megaways ™ و Avalanche ، انتظار داریم این عنوان یکی از بزرگترین نسخه های سال ما باشد. . ظاهر و احساس اصلی کاملاً مطابق با هیجان گیم پلی پیشرفته تکرار شده است ، و Twin Spin ways Megaways ™ را به یک عنوان اصلی تبدیل کرده است که بدون شک در شلوغی اپراتورهای ما جلب خواهد کرد. “

READ  علی ایمسیرویچ دومین برد PokerGO Cup را به دست آورد

پیوستن به فروشنده Live Baccarat

راه اندازی این جدید مگا وی این عنوان تنها چند روز پس از آن منتشر شد که عرضه کننده یک بازی جدول فروشنده زنده با نام تجاری جدید را منتشر کرد. باكارات معرفی شد در آغاز ماه نوامبر ، اولین بازی زنده کازینو از این نوع برای NetEnt.

عنوان شامل دو زاویه دوربین برای هر میز ، بنابراین بازیکنان احساس می کنند غرق در عمل هستند. به دلیل مقیاس پذیری بالایی که دارد ، این بازی می تواند برای تعداد نامحدودی از گیمرها عملکردی فراهم کند.

هر یک از این بازی های جدید جزئیات و نوآوری های آن را به نمایش می گذارد NetEnt. توسعه دهنده همچنان به روش های منحصر به فرد و مهیج محتوای با کیفیت را برای بازیکنان ارائه می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *