NetEnt اعلام Aloha جدید! کریسمس بازی اسلات آنلاین


فصل تعطیلات در راه است! و تنها دو هفته بیشتر به کریسمس باقی مانده است ، توسعه دهنده نرم افزار NetEnt تصمیم گرفته است محبوب Aloha خود را! خوشه پرداخت می کند بازی اسلات آنلاین کمی قبل از تعطیلات الوها کریسمس یک نسخه تعطیلات از بازی محبوب است که دارای شبکه تشویقی 6 × 6 است! با مطابقت با نمادها در بازی ، چرخ ها را بچرخانید و Cluster Pays معروف را پیدا کنید.

این اسلات همچنین شامل مکانیک Sticky Re-spins و Mystery و Multiplier Wilds است! طرفداران این بازی مطمئناً از ظاهر تعطیلات لذت می برند ، با یک کلاه سانتا در Tiki و موارد اضافی برای تعطیلات!

پاداش دور و بالا RTP

الوها کریسمس فرصت های زیادی برای برنده شدن با دو دور جایزه و RTP بالا 96٪ ارائه می دهد. چرخ ها را بچرخانید و Tiki Bar Extra Spins یا Tiki Bar Max Extra Spins را فعال کنید ، تا زمان بازی بیشتری روی حلقه ها داشته باشید.

با بازی در این مکان شکسته از اکشن واقع در هاوایی زیبا ، از شهر سرد خود فرار کنید. کارل اجلرتسون ، مدیر بازی های NetEnt در مورد بازی اصلی نظر داد، با بیان اینکه در تالار مشاهیر این شرکت رتبه بالایی دارد و زمینه مناسبی را برای به روزرسانی کریسمس ارائه می دهد.

با ترکیب ویژگی های دوست داشتنی نسخه اصلی با برخی از پیچش های چشمک زن و افزایش پتانسیل پرداخت ، انتظار آلوها را داریم! کریسمس … برای بازیکنانی که منجر به تعطیلات می شوند ، یک درمان واقعی است. “

READ  اتحاد Casumo.com (iGaming) برای Push Gaming Malta Limited

به روز رسانی الهی فورس

این بازی تنها بازی نیست NetEnt تغییر کرده است در اواخر ماه نوامبر ، توسعه دهنده از معرفی Divine Fortune Megaways خبر می دهد. این بازی جدید بر اساس بازی محبوب اسلات آنلاین Divine Fortune ساخته شده است اولین بار در سال 2017 راه اندازی شد. اکنون پیچ و تاب جدیدی با مکانیک Megaways.

با استفاده از این نسخه جدید ، بازیکنان می توانند 96.09٪ RTP به علاوه لذت ببرند 117،649 مگا وی. با استفاده از این ویژگی ، بازی می تواند تا 4502 برابر سهام را به خود اختصاص دهد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.