Microgaming مهر و موم Megaways را معامله می کند


شرکت سرگرمی استرالیایی Big Time Gaming (BTG) همکاری خود را با Microgaming از طریق معامله ای افزایش داده است که نشان می دهد مکانیک مارک تجاری آن توسط Megaways با استفاده از ارائه دهنده نرم افزار مستقر در Isle of Man در تعدادی از بازی های آینده استفاده می شود.

یک تلاش مشترک بین میکرو بازی و شبکه استودیوهای بازی مستقل آن برای ادغام مکانیک ابتکاری در عناوین جدیدی که قرار است برای پیوستن به سیستم عامل ارائه دهنده ارائه دهند ، کار خواهند کرد. اولین بازی برای استفاده از پیشبرد Megaways است شمروک هولمز، آنلاین شیار ویدئو قرار است در ژانویه 2021 در سراسر شبکه عرضه شود.

ادغام برنامه ریزی شده:

در یک بیانیه مطبوعاتی شرکت، مدیر ارشد اجرایی Microgaming ، جان کلمن در مورد قرارداد جدید با شریک BTG اظهار نظر کرد …

مدیر عامل جان کلمن در Microgaming گفت

“Megaways … موفقیت چشمگیری داشته است و ما از این کار بسیار هیجان زده هستیم ادغام مکانیک در برخی از بازی های آینده ما. Big Time Gaming نوآوران اثبات شده ای هستند ، و ما خوشحالیم که روابط خود را با آنها گسترش داده و حضور آنها را در سیستم عامل خود رشد می دهیم. “

دفتر مرکزی سیدنی راه حل Megaways خود را در سال 2016 با هدف آغاز به کار کرد افزایش تعامل بازیکن در اسلات های آنلاین از طریق “یک تجربه بازی پویا و سریع”. استخدام الف سیستم اصلاح کننده حلقه تصادفی چرخش داده شده را قادر می سازد تا “تعداد همیشه در حال تغییر نمادها” را در شبکه ایجاد کند. و با این کار بازیکنان می توانند هر بار یک بازی کاملاً منحصر به فرد را با “صدها هزار” راه پیروزی ممکن تجربه کنند.

READ  هشدار مبارزه با کلاهبرداری از شرکت Ravelin Technology Limited

“ماموریت” BTG:

همچنین در مورد قرارداد اخیرا مگاویز ، مدیر اجرایی Big Time Gaming ، اظهار نظر کنید نیک رابینسون، گفت …

“ما مأموریت داریم که انقلاب Megaways را به مخاطبان بیشتری برسانیم ، و آنها بزرگتر از Microgaming نیستند. این افراد پیشگامان صنعت بودند و امروز نیز همچنان یکی از بزرگترین نیروها در فضای بازی هستند. به عنوان مشتاق اسلات طرفداران ، ما خوشحالیم که به طریقی کوچک در داستان Microgaming همکاری می کنیم. “

اسلات اکتبر راه اندازی می شود:

Microgaming مشغول به کار بوده و به دنباله ای از اسلات های جدید از شبکه استودیوهای مستقل بازی سازی خود ، اسلات های جدیدی گرفته است ورود به بازار در کل ماه اکتبر. شرکت راه اندازی شده در راه اندازی نعناع سلطنتی در پنجم افتاد ، در حالی که اپراتورهای Microgaming و بازیکنان آنها دسترسی زودهنگام به اسلات ویدیویی جدید BTG را داشتند شکلات از 12 اکتبر. یک ضربه دیگر ، شمارش معکوس نهایی، که اولین بار در اوایل سال 2019 به نمایش درآمد، از 26 اکتبر از طریق پلت فرم Microgaming در دسترس خواهد بود.

مقررات آلمان:

علاوه بر این ، با آلمانقوانین جدید بازی آنلاین که قرار است به طور رسمی در ژوئیه 2021 اجرا شود ، ارائه دهنده مشغول تهیه راه حلی برای مشتریان خود است که برای مطابقت با رژیم جدید مجوز اسلات آنلاین طراحی شده است. مطابق با میکرو بازی، یک راه حل مطابق با رژیم تحمل آلمان تا 15 اکتبر راه اندازی خواهد شد، که به شما این امکان را می دهد تا مشتریان “از نظر فنی” برای ورود به بازار کشور اروپای غربی “آماده باشند.”

READ  عواقب ویروس کرونا برای Kangwon Land Incorporated

مدیر بازرگانی Microgaming ، لئون توماس، گفت …

“به عنوان یک تجارت اجتماعی مسئول ، Microgaming به طور گسترده از تغییرات نظارتی در آلمان پشتیبانی می کند ، جایی که ما به مشتریان خود راه حلی را ارائه خواهیم داد که شامل برخی از محبوب ترین و موفق ترین عناوین ما است – مدتها قبل از اینکه قوانین جدید قمار در سال آینده اجرایی شود.”

ارائه دهنده خدمات می گوید بیش از 150 بازی در دسترس مشتریان خود در بازار ، از جمله عناوین معروف مانند کتاب اوز از استودیوی Triple Edge ، 9 نقاب آتش از استودیوی Gameburger و BTG ، بونانزا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *