Microgaming برای شروع چندین بازی جدید در ماه دسامبر


درست مثل آنچه در ماه نوامبر ، توسعه دهنده نرم افزار آنلاین انجام دادند میکرو بازی در حال انتشار اسلات آنلاین آینده برای دسامبر است. چندین بازی جدید در برنامه قرار دارند ، از یک نوع پوکر جدید گرفته تا بسیاری از بازی های اسلات. این شرکت نرم افزاری در حال کار با بسیاری از استودیوهای مستقل برای آوردن عناوین جدید به این شرکت است قمار آنلاین انجمن.

عنوان جدید پوکر داغ

بسیار پیش بینی شده هولدم پوکر این ماه در حال پخش زنده است و با یک تجربه منحصر به فرد کازینو آنلاین به بازیکنان ارائه می دهد. این بازی دارای یک اقدام سریع پوکر با یک مسابقه Sit & Go شامل 5 یورو و یک مکانیک چرخ استخر جایزه تصادفی است. همچنین یک جک پات مترقی به بازی متصل است که از 25000 یورو شروع می شود!

بازی جدیدترین بازی Microgaming است محتوای پوکر، ایجاد یک محیط واقع گرایانه در هر دو حالت افقی و عمودی. Hold’em Poker اولین مجموعه جدید از محتوای پوکر است که سازنده در سال آینده برنامه ریزی کرده است.

اسلات بازی اکشن

تعداد زیادی بازی اسلات جدید از Microgaming و استودیوهای شریک می آیند این ماه. کار با همه 41 استودیو، جدید Fortune کیمیاگری در تاریخ 1 دسامبر راه اندازی شد. این عنوان جدید شامل Rolling Reels و همچنین چرخش های اضافی و حیوانات وحشی ، به علاوه Hyperclusters است. این بازی در آزمایشگاه یک کیمیاگر در قرون وسطی تنظیم شده است ، موقعیت ها و مواد معدنی موجود در قرقره ها است.

READ  تام هورن با LottoGO مورد علاقه انگلستان راه اندازی می شود

استودیو Triple Edge توسعه داده است بازی جدید با عنوان ماه آدمکش که در 8 دسامبر پخش می شود. این بازی از لونا ، قاتل ستاره ها برخوردار است. او با ارائه نمادهای Hyperhold و همچنین چرخش های اضافی و نمادهای جمبو از بازیکنان به دنیای مرموز خود استقبال می کند.

کار با Just For The Win ، Microgaming اولین بازی خود را خواهد کرد کوه چند برابر سیلوربک در تاریخ 15 دسامبر. این بازی دارای یک موسیقی متن بی رمق است که در پس زمینه یک جنگل ابر گرمسیری وجود دارد. حیوانات جنگلی جنگل با چرخشی اضافی که ارائه می شود ، روی حلقه ها نمایش داده می شوند.

در 16 دسامبر ، Microgaming بهترین عناوین را از یکپارچه می کند بازی. این شامل بازی هایی مانند الویس قورباغه در وگاس ، کتاب گربه ها و چهار شبدر خوش شانس خواهد بود. این عمل حتی بیشتر از طریق شبکه امکان بازی عالی را برای بازیکنان فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *