MGA Games یک بازی کاملاً جدید یکنوع بازی شبیه لوتو Monster Bingo را منتشر می کند


ارائه دهنده بازی های کازینو آنلاین با بالاترین امتیاز ، MGA Games ، یک بازی کاملاً جدید و بینگویی ویدیویی را به موقع برای تعطیلات آینده هالووین منتشر کرده است. Monsters Bingo یک روش سرگرم کننده برای بازی یکنوع بازی شبیه لوتو است که شامل فناوری ابتکاری Triple Vista توسعه دهنده است. در چهار کارت یکنوع بازی شبیه لوتو بازی کنید و در کنار شخصیت های ترسناک به چهار بازی کوچک سرگرم کننده دسترسی پیدا کنید!

جزئیات Monster Bingo

این جدید بازی یکنوع بازی شبیه لوتو دارای 15 الگوی جایزه است، با چهار کارت ، اندازه 3 × 5. یک درام 60 توپی وجود دارد که 30 توپ یکنوع بازی شبیه لوتو از آنجا کشیده می شود. با انتخاب دکمه Extra ، با یک هزینه اضافی می توانید به 13 توپ اضافی و توپ وحشی در صورت تمایل دسترسی پیدا کنید.

برای کمی سرگرمی اضافه شده ، بازی یکنوع بازی شبیه لوتو گزینه های جایزه را ارائه می دهد. که در جایزه بازی 1، شما یک کارت در مقابل خود پیدا خواهید کرد که مربع های آن روی آن است. یک مربع را انتخاب کنید تا سعی کنید جایزه پیدا کنید. شما می توانید در این مرحله برنده شوید و همچنین جایزه را تمام کنید یا کارت های وحشی پیدا کنید.

که در جایزه بازی 2 ، شما در جلوی a نگاه می کنید خانه جن زده با تعداد زیادی پنجره. در هر پنجره ، یک جایزه یا یک پیکان وجود دارد. اگر پیکان را انتخاب کنید ، باید به ردیف بعدی بروید. پس از برنده شدن جایزه ، دور تمام می شود.

READ  تغییر تمرکز برای الین وین

جایزه بازی 3 سرگرم کننده است دور ماشین مسابقه با شخصیت های هیولا. در هر دور ، یک کاراکتر به طور تصادفی انتخاب می شود تا تعداد مشخصی از موقعیت ها را نیز تصادفی منتقل کند. نتیجه این است که شما ارزشی را می گیرید که ماشین برنده به آن می رسد.

جایزه بازی 4 یک بازی سرگرم کننده با چهار شخصیت ارائه می دهد. هنگامی که می خواهید چرخنده چرخشی متوقف شود ، بازی را فشار دهید و سپس بر اساس مکان فرود خود جایزه ای را بدست آورید. برای فعال کردن هر دور جایزه ، باید الگوی خاصی در کارت یکنوع بازی شبیه لوتو دریافت کنید.

سایر بازی های جدید در سال 2020

MGA Games حتی در سال 2020 محتوای جدیدتری ایجاد کرده است. در کنار بازی Monster Bingo ، نام تجاری یک اسلات ویدیویی جدید در اوایل سال منتشر کرد با عنوان Popeye Cazatesoros. این بازی شخصیت محبوب Popeye را در شبکه سه حلقه ای با عشق او Olive Oyl و دشمن Bluto نشان می دهد.

به عنوان یک جایزه اضافی ، این اسلات جدید دارای چهار بازی کوچک است. بازیکنان می توانند به دور انتخاب ، فرصت بازی ، تغییر تنظیم حلقه ها و موارد دیگر دسترسی پیدا کنند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.