Kalamba Games به تازگی بازی اسلات جدید Goblins and Gemstones را راه اندازی کرده است


یک ماجراجویی جنایی فانتزی سرگرم کننده در انتظار است بازی های کالامبا شکاف آنلاین جدید اجنه و جواهرات. در این عنوان رنگارنگ ، بازیکنان با فرصت بازی در سه بازی مختلف جایزه ، سنگهای قیمتی را جمع می کنند و به دنبال گنج می گردند. چرخش چرخ ها برای یک فرصت برای برنده شدن تا 38890 برابر شرط!

ویژگی های منحصر به فرد

این جدید بازی اسلات آنلاین دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد است. نگاهی به چرخش مجموعه ویژگی به عنوان مثال با استفاده از این ویژگی ، نمادها را برای پر کردن یک متر جمع می کنید. سه مجموعه متر در بازی وجود دارد. هر متر دارای یک نماد مرتبط است. همانطور که نمادها را جمع می کنید ، متر پر می شود. در مجموع 20 نماد یک متر را پر می کنند و سپس ویژگی Collection Spins شروع می شود!

با داشتن 20 نماد مجموعه تقسیم پراکنده ، پنج چرخش ویژگی تقسیم پراکنده کسب می کنید. با 20 نماد مجموعه زنجیره ای حلقه ای ، پنج چرخش چرخشی زوجی به دست می آورید. با 20 مجموعه Expand ‘N Lock ، پنج درآمد کسب می کنید قفل Expand’N چرخش

بنابراین هر ویژگی چرخش چگونه کار می کند؟ خوب ، ویژگی Spatter-Split نمادی را به طور تصادفی انتخاب می کند. سپس این نماد هزینه های ترکیب را پرداخت می کند و همچنین تقسیم می شود به طوری که دو یا سه بار ظاهر می شود نه فقط یک بار در هر موقعیت. این فرصت های بیشتری را برای پیروزی فراهم می کند!

READ  888Millions Sunday Special با کسب پیروزی TheMufinMan به پایان می رسد

با حلقه های جفت شده، ستونهای مجاور برای نشان دادن چینش یکسان نمادها در طول چندین ستون انتخاب خواهند شد. این ستون ها در کل ویژگی جفت می شوند. با Expand ‘N Lock ، نمادی انتخاب می شود و در ستون های انتخاب شده ظاهر می شود و تعداد راه های پیروزی را افزایش می دهد!

ویژگی های اضافی در بازی شامل یک پاداش چرخش اضافی ، نمادهای وحشی ، و hyperbonus!

پیوستن به Griffin’s Quest Christmas

قبل از راه اندازی این اسلات جدید ، بازی های کالامبا مشغول تهیه نسخه ای با مضمون تعطیلات از Griffin’s Quest محبوب بود. Griffin’s Quest Xmas ویژه پیراستن های تعطیلات را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. آب نبات ، سبزه و زیور آلات را روی شبکه پیدا کنید ، هر یک از عناصر برای ایجاد یک فضای جشن کنار هم قرار می گیرند.

سه نماد جایزه را در بازی پیدا کنید و ویژه را فعال خواهید کرد پاداش چرخ. یک جایزه نقدی برنده شوید یا 8 ، 10 یا 12 چرخش را فعال کنید! در طول چرخش های اضافی ، شما ضربی کسب خواهید کرد که با برد بیشتر پول نقد اضافی فراهم می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *