Intertops Poker مسابقات شکرگذاری Madness Poker را اعلام می کند


Intertops Poker تعطیلات پیش رو شکرگذاری را با یک مسابقه پوکر 2500 دلاری Thanksgiving Madness Poker جشن می گیرد ، ماهواره ها از 23 نوامبر آغاز می شوند. ماهواره ها با خرید 1 دلار ، بلیط های رویداد اصلی به برندگان ارائه می شود. ماهواره ها دو بار در روز برگزار می شوند و یک نفر ورودی رایگان تراشه های طلایی را می گیرد ، گزینه ای عالی برای بازیکنان عادی اتاق پوکر آنلاین.

رویداد سالانه شکرگذاری

مسابقات پیش رو یک کار سالانه در است Intertops Poker و یک رویداد پوکر که بسیاری از بازیکنان منتظر آن هستند. در ایالات متحده ، همه منتظر شکرگذاری به عنوان زمانی برای گذراندن در کنار خانواده و همچنین لذت بردن از غذا و فوتبال هستند. برای بازیکنان پوکر ، جنون شکرگذاری در سنت سالانه گنجانده شده است!

در Intertops Poker ، بازیکنان پیدا خواهند کرد ماهواره های تراشه طلا در حال اجرا 23-26 نوامبر در ساعت 1:05 بعد از ظهر به وقت شرقی. خرید 10 تراشه طلا است. به ازای ماهواره یک بلیط به رویداد اصلی ارائه می شود. همچنین وجود دارد ماهواره های شکرگذاری جنون. این رویدادها 23 تا 26 نوامبر در ساعت 9:05 صبح و 5:05 بعد از ظهر شرقی رخ می دهد. خرید این ماهواره ها 1 دلار + 0.10 دلار است.

برای 2500 دلار مسابقات جنون تضمینی شکرگذاری، پوکر آنلاین رویداد خرید مستقیم 25 دلار + 2.50 دلار دارد. این برای اکثر بازیکنان نسبتاً مقرون به صرفه است ، بنابراین اگر از طریق ماهواره بلیط برنده نشوید ، باز هم می توانید با این مبلغ کم خرید کنید.

READ  We-Ko-Pa Casino Resort در Scottsdale ، AZ افتتاح می شود

به بازیکنان پشته شروع 2000 تراشه داده می شود. پرده ها هر ده دقیقه افزایش می یابد. هر ماهواره در قالب No-Texas Texas Hold’em انجام خواهد شد.

مسابقات پوکر Football Frenzy

همراه با رویداد شکرگذاری ، Intertops Poker همچنین میزبان مسابقات پوکر Football Frenzy است. این رویدادها از طریق ادامه خواهد یافت فصل فوتبال NFL. در روزهای پنجشنبه ، یک رویداد 600 دلار فوتبال پنجشنبه شب. روز یکشنبه ، اتاق پوکر ارائه می دهد فینال اجرای $ 400 Bounty.

دوشنبه شب ها یک رویداد پوکر برگزار می شود 1200 دلار برای گرفتن. خریدهای این رویدادها از 8 تا 16 دلار است. ماهواره ها برای رویدادهای روز بازی بسیار مقرون به صرفه هستند و قیمت بالایی که در هر بازی به 1.10 دلار می رسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.