Intertops Poker ماهواره هایی را برای رویدادهای آینده تعطیلات ارائه می دهد


از امروز بازیکنان می توانند در ماهواره های ویژه رقابت کنند تا در رویدادهای پوکر آنلاین آینده در Intertops Poker رقابت کنند. هر روز ، اتاق پوکر آنلاین شش فرصت برای به دست آوردن صندلی در مسابقات پوکر روز کریسمس با تضمین 3000 دلار ارائه می دهد. رویدادهای Road to Christmas در حال پایان است ، اما Intertops با سرگرمی پوکر انجام نمی شود. سه رویداد جدید مهیج را که به پایان ماه دسامبر می رسد ، به راحتی بررسی کنید.

رویدادهای آینده تعطیلات

در روز کریسمس، Intertops Poker میزبان ویژه ای خواهد بود 3000 دلار رویداد تضمینی. در روز بوکسینگ ، الف رویداد 1500 دلاری ارائه خواهد شد در روز سال نو ، یک وجود دارد رویداد 2500 دلاری در حال وقوع. ماهواره های این رویدادها امروز آغاز می شوند و اکنون تا کریسمس ادامه خواهند داشت.

هر روز ، شش ماهواره برگزار می شود که یک صندلی برای رویداد روز کریسمس ارائه می دهد. در 25 و 26 دسامبر ، وجود دارد ماهواره های تراشه طلایی برای رویداد Boxing Day. همچنین ماهواره های 2 دلاری برای ماهواره وجود دارد رویداد روز سال نو، از 28 شروع می شودهفتم.

بازیکنان می توانند این هفته در جاده به کریسمس همانطور که به پایان می رسد و سعی می کنید کرسی مسابقات روز کریسمس را بدست آورید. هنوز دو برنامه وجود دارد که تا روز پنجشنبه ادامه دارد.

جزئیات ماهواره ها و رویدادها

برای ماهواره های روز کریسمس، قالب R&A است و این هفته شش بار در روز برگزار می شود. خرید فقط 3 دلار به اضافه هزینه 0.30 دلار. ثبت نام دیرهنگام به مدت یک ساعت ادامه دارد. بازیکنان می توانند مستقیماً به روز کریسمس خرید کنند پوکر آنلاین رویدادی به قیمت 35 دلار + 3.50 دلار ، با ثبت نام دیرهنگام به مدت نود دقیقه.

READ  Blueprint Gaming Buffalo Rising Megaways را به سری Jackpot اضافه می کند

ماهواره های تراشه طلای Boxing Day خرید داشته باشید 15 تراشه طلا. آنها سه بار در روز در 25 و 26 دسامبر برگزار می شوند. بازیکنان می توانند با خرید مستقیم 20 دلار + 2 دلار در رویداد Boxing Day شرکت کنند.

ماهواره ها برای رویداد روز سال نو از 28 دسامبر تا اول ژانویه ، همچنین شش بار در روز اجرا می شوند. خرید ماهواره ها فقط 2 دلار + 0.20 دلار است. بازیکنان همچنین می توانند مستقیماً با 28 دلار + 2.80 دلار خرید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *