Intertops Poker با Book of Darkness معاملات چرخشی بیشتری دارد


توسعه دهنده نرم افزار آنلاین Betsoft به تازگی یک بازی اسلات کاملاً جدید با عنوان منتشر کرده است کتاب تاریکی، ارائه یک تم جادوی سیاه منحصر به فرد. بازی جدید اکنون به صورت زنده در حال پخش است Intertops Poker، سایت بازی در این هفته معامله چرخش اضافی ویژه ای را برای بازیکنانی که از سایت بازدید می کنند ارائه می دهد.

کسب چرخش اضافی

پیشنهاد مقدماتی برای بازیکنانی مجاز است که از روز یکشنبه ، 18 اکتبر حداقل یک واریز کرده اند. بازیکنان باید از سیستم وارد شوند 18-20 اکتبر برای دسترسی به این معامله اعتبار بازیکنان فعال بدون نیاز به کد جایزه بدون هیچ گونه هزینه ای به حساب آنها می رسد.

بازیکنان می توانند تا حداکثر مبلغ نقدی پرداخت کنند 250 دلار از این بازی اسلات آنلاین معامله. شرایط شرط بندی 30 برابر است. با این معامله ، بازیکنان 10 چرخش اضافی در جدید دریافت می کنند کتاب تاریکی اسلات. در بازی ، کتاب نمادی وحشی است. وقتی این کتاب بین Huntress و Dark Wizard روی حلقه ها ظاهر می شود ، دور Clash of Power را فعال می کند.

از اینجا بازیکنان انتخاب می کنند کدام مبارز را در این جنگ پیروز شود. قهرمانان از طریق چرخش اضافی قهرمان را اندازه بگیرید و پر کنید. اگر شکارچی در دور نبرد پیروز می شود و مترش را پر می کند ، سپس 10 چرخش و یک ضرب 5 برابر فراهم می کند. اگر تاریک جادوگر برنده می شود ، سپس 10 چرخش به همراه نمادهای اضافی در حال گسترش ارائه می شود.

READ  On Air Entertainment اولین بازی بلک جک با دلال زنده را به نمایش می گذارد

این فقط یکی از معاملات بسیار زیادی است که Intertops Poker به بازیکنان خود ارائه می دهد. این بازی جدید را بدون هیچ هزینه ای به راحتی امتحان کنید تا ببینید چه چیزی بت سافت با این عنوان جدید و مهیج خلق کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *