Hoonga Boonga (شیار ویدئو) اولین بار توسط Gamzix Technology ارائه شد


توسعه دهنده بازی های کازینو آنلاین استونی Gamzix Technology از علاقه مندان به شیارهای ویدئویی دعوت می کند تا با نوآوری جدید Hoonga Boonga با مضمون tiki ، قدم زدن عرفانی را در جنگل های گرمسیری انجام دهند.

دفتر مرکزی تالین استفاده می شود یک بیانیه مطبوعاتی رسمی پنجشنبه منتشر شده توسط European Gaming Media and Events اعلام کرد که آخرین اسلات ویدئویی پنج حلقه ای و ده پولی آن دارای انبوهی از شخصیت های توتم پردرآمد و همچنین ‘گرافیک افسانه ای به سبک جهانی و جلوه های جالب انیمیشن’ است.

انتخاب جوانه:

فناوری Gamzix قبلاً پیشنهاد داده بود نمونه کارها از نه عنوان از جمله رنگارنگ کتاب نمادها، نوار موز ، و راز اژدها اسلات های ویدئویی و علاوه بر این اظهار داشت که نوسانات متوسط ​​جدید آن است هونگا بونگا تقدیر شده است تا به بازیکنان احساس “رفتن به یک سفر عمیق ماوراالطبیعه از طریق یک جنگل باستانی” اعلام كرد كه اين بازي سه رديفي نيز با نسبت بازيكن 95.9٪ به بازيكن كاملاً ارائه مي شود در حالي كه شانس بانكداري تا رقبا را براي رقبا فراهم مي كند. 7،150 برابر شرط محرک آنها.

موارد اضافی سرگرم کننده:

از نظر ویژگی های خاص ، Gamzix Technology اعلام کرد که Hoonga Boonga علاوه بر نمادهای پراکنده نیز ارائه می دهد تقویت وحشی، نمادهای دوگانه ، و حلقه های Run-On جاذبه ها علاوه بر این اعلام کرد که اینها بامارهای وحشی ، گلها و میوه های جادویی ، رقص فلامینگو و گنجینه های مخفی“که می تواند شانس را برای هر کس محترم به ارمغان بیاورد”از زیبایی هماهنگی کامل طبیعت و توتم های عرفانی

READ  Pragmatic Play با همکاری Reel Kingdom کتاب Kingdoms را منتشر کرد

بیانیه ای از Gamzix Technology را بخوانید

“Boost Wild به طور تصادفی کل حلقه را گسترش می دهد تا دوبرابر شود و ممکن است به جای پراکندگی ، نماد دیگری را جایگزین کند. Dual Symbol نوعی نماد انباشته است که نقش دو توتم کوچک را بازی می کند در حالی که Run-On Reels به بازیکنان می دهد چرخش اتوماتیک با یک برد تضمینی دوباره چرخش می کند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *