Happy Ape (شیار ویدئو) توسط Habanero Systems BV آغاز به کار کرد


تقریباً نه هفته پس از آغاز به کار مسافرخانه خود در Wealth شیار ویدئو و توسعه دهنده بازی های کازینو آنلاین Habanero Systems BV اکنون بازگشته است تا اولین انتظار طولانی مدت پنج چرخ و 15 پرداخته جدید Happy Ape را اعلام کند.

مبتکر از سه شنبه استفاده کرد بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط European Gaming Media and Events اعلام کرد که آخرین اسلات ویدیویی سه ردیفه خود به سبد خرید پیوست که قبلاً شامل حدود 170 بازی مانند اخیراً راه اندازی شده است جریان چتر دریایی عنوان و “بازیکنان را دعوت می کند تا در پی جوایز هیجان انگیز به ماجراجویی جنگل بپردازند”.

سرگرمی جذاب:

Habanero Systems BV علاوه بر این اظهار داشت که تلفن همراه دوستانه است میمون مبارک ارسال خواهد کرد iGaming علاقه مندانموز“همانطور که آنها تلاش می کنند”برای باز کردن قفسه سینه بازی برای آشکار کردن اصلاح کننده ها و ضرایب اضافیبا بیش از 36 چرخش رایگان در انتظار کسی است که به اندازه کافی موفق به جمع آوری حداقل سه نماد پراکنده شود.

انگیزه های اضافی:

تونی کاراپتروف، رئیس شرکت ارتباطات Habanero Systems BV ، از بیانیه مطبوعاتی برای توصیف غوطه وری مبارک میمون به عنوان “عنوان گرمسیریکه همراه با میمون سر و صدا جایزه که در آن ترکیبات غیر برنده به حذف می شوندجوایز تضمینیدر کنار پرتاب موز ویژگی برای شش نماد وحشی دیگر روی حلقه ها

بیانیه Karapetrov را بخوانید

“با یک صندوق گنج رنگارنگ حاوی اصلاح کننده ها و ضرب ها ، بازیکنان می توانند از برد به پیروزی تغییر کنند در حالی که از گرافیک خیره کننده و صداهای کاملاً عالی بازی لذت می برید. ما اطمینان داریم که این شکاف برای شرکای اپراتوری که به عنوان پیشنهاد تحسین شده ما به دنبال مشتریان جدید هستند بسیار کارآمد خواهد بود همچنان به جذب یک لژیون بازیکن در حال رشد از سراسر جهان ادامه می دهد

READ  DraftKings برای تأمین کتاب ورزشی جدید آفریقای جنوبی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.