GVC در حال انجام اقدامات محافظت از پخش کننده جدید است


هلدینگ GVC از همکاری جدید با استاد اعتیاد رفتاری و روانشناسی دانشگاه ناتینگهام ترنت ، دکتر مارك گریفیتس برای ارتقا the فناوری استفاده شده توسط این شركت در زمینه حمایت از بازیکنان خبر داده است. دکتر گریفیتس سیاست ها و همچنین فرایندهایی را که GVC برای بازی های مسئولانه استفاده می کند ، مورد بررسی قرار می دهد و هرگونه پیشرفت لازم را پیشنهاد می کند.

بهبود محافظت از پخش کننده

دکتر گریفیتس از تجربیات بیش از 30 ساله خود در مطالعه اعتیاد و رفتارهای آنلاین استفاده خواهد کرد تا به شرکت در پیشبرد حمایت از بازیکنان کمک کند. از کارهای ارائه شده توسط دکتر برای ارائه کار جدید استفاده خواهد شد برنامه مسئولیت و مراقبت پیشرفته (ARC).

ARC از تجزیه و تحلیل رفتار بازیکن برای کمک به افزایش حمایت از بازیکن استفاده می کند. دانشمندان داده GVC مدل های پیش بینی بر اساس داده ها و همچنین تجزیه و تحلیل ایجاد خواهد کرد که بازیکنان را بر اساس شاخص های مورد نیاز برای محافظت امتیاز می دهد.

بازیکنان دارای درجه ریسکی هستند که با الگوی بازی و سایر عوامل کاهش می یابد. با استفاده از این اطلاعات ، ابزار نظارت و تجزیه و تحلیل در زمان واقعی برای ارائه مداخله زودهنگام به حمایت از بازیکنان را بهبود ببخشید.

یافته های دکتر گریفیتس برای توسعه اقدامات قوی تر و روشهای مداخله و کمک به قماربازان مشکل استفاده خواهد شد. رفتارهای بیش از 160 میلیون بازیکن توسط دکتر برای تعیین تغییرات مورد نیاز استفاده خواهد شد. وی برای جمع آوری داده ها از پایگاه داده جهانی GVC استفاده خواهد کرد.

READ  ورود به چشم توسط DraftKings Incorporated

شریک رسمی PlayPause

GVC همچنین اعلام کرد که یک همکاری جدید با بازی آگاهانه. با این معامله ، GVC اولین کسی خواهد بود که استفاده می کند پخش توقف، یک ابزار جدید چند دولتی برای قمار مسئولانه. BetMGM اولین کسی خواهد بود که ابزار ، سرمایه گذاری مشترک GVC و استراحتگاه های MGM.

پخش توقف بخشی از موسسه خیریه پایداری این شرکت است که در اوایل ماه فاش شد. این اولین بخش ابتکاری منشور در کشور است ایالات متحده. شای Segev ، مدیر عامل شرکت GVC ، اظهار داشت که این شرکت “خوشحال است که اولین شریک رسمی PlayPause است.”

GVC معتقد است که یک اپراتور مسئول یک رویکرد موفق و چند حالته نسبت به بازی های مسئول خواهد بود پخش توقف تعهد راسخ خود در ارائه تجارب ایمن و لذت بخش به مشتریان در خطوط ایالات متحده ارائه می دهد.

PlayPause فراهم می کند گزینه های حذف خود برای بازیکنانی که از ایالتی به ایالت دیگر سفر می کنند. به جای اینکه محدود به دولتی شوند که در آن مستقر هستند. داده ها را می توان از بازیکنانی اضافه کرد که قبلاً در یک ایالت خود مستثنی شده اند اما در ایالت دیگر نیاز به شناسایی دارند.

این تغییر تنها چند روز پس از اعلام GVC انجام می شود که به زودی با عنوان Entain تغییر نام خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.