Greentube StarGames را در آلمان راه اندازی می کند


StarGames ، سایت بازی آنلاین Greentube Malta Ltd. ، یکی از 9 شرکت تابعه بخش Novomatic Interactive ، برنامه خود را برای درخواست مجوز بازی آنلاین آلمان در پیش بینی قانون جدید قمار که انتظار می رود در کشور اروپای غربی اجرا شود ، اعلام کرد. در ژوئیه سال 2021.

شرکت iGaming مستقر در مالت در این صنعت شناخته شده است که اولین مارکی است که این شرکت را تولید می کند نسخه اصلی از کتاب را در دسترس بازیکنان آنلاین در بازار آلمان است. کلاسیک ، با موضوع مصر باستان ، 10-خط و 5 حلقه شیار ویدئو ایجاد و طراحی شده توسط Novomatic، که این عنوان را در مارس 2005 منتشر کرد.

حضور در بازار:

StarGames تجربه در آلمانبازار iGaming به لطف فعالیت مجاز آن در شلسویگ-هولشتاین، شمالی ترین ایالت کشور اروپایی. با پیش بینی بازار تازه تنظیم شده iGaming کشور ، این برند اخیراً عرضه شده است یک صفحه فرود، اجازه می دهد تا کسانی که علاقه مند هستند در مورد آخرین تحولات مربوط به پروژه در جریان بمانند.

مدیر عامل Greentube مالت ، ترور دی جورجیو گفت در بیانیه رسمی مطبوعات

“ما از اینکه می توانیم به طور کامل در بازار تنظیم شده آلمان فعالیت کنیم و بازیکنان در کل آلمان قادر به لذت بردن از StarGames تازه هستند بسیار هیجان زده هستیم.

“ما قبلاً در شلسویگ-هولشتاین ثابت کردیم که بازی ها ، فن آوری ، دانش و امنیت لازم برای ارائه بازی های شفاف ، ایمن و با کیفیت از بازیکنان را داریم. در حالی که مقررات جدید مطمئناً چالش های جدیدی را به همراه دارد ، ما مشتاقانه منتظریم تا بار دیگر بهترین محصول و سرگرمی ممکن را ارائه دهیم. “

READ  جیسون کون اولین دستبند طلای WSOP خود را به دست آورد

آماده سازی در حال انجام است:

در آماده سازی برای ورود به بازار آلمان ، بازی های ستاره ای گزارش شده است که تمام اقدامات لازم را برای اطمینان از انطباق ارائه محتوای آن با جدیدترین مقررات و دستورالعمل های بازی مسئولانه که برای به حداقل رساندن آسیب های مربوط به قمار و ارتقا مسئولیت اجتماعی انجام شده است ، انجام می دهد.

موجود در مقررات جدید است:

  • قابلیت “بررسی واقعیت”
  • فواصل چرخش پنج ثانیه ای
  • سقف سپرده ماهانه
  • دوره های خنک کننده
  • محدودیت های زمانی و سهام
  • ممنوعیت جکپات های پیشرو و پخش خودکار.

همچنین اظهار نظر کنید ، مدیر برند در Greentube ، لازلو پادوس اضافه…

“هنوز فاصله زیادی ندارد تا بازار آلمان در ژوئیه آینده باز شود ، اما ما در حال کار بر روی بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز هستیم تا مطمئن شویم که نسخه جدید StarGames.de از نظر مشتریان ما یک رهبر واقعی بازار خواهد بود. “

مجوزها:

این برند با مدیریت خود ادامه خواهد داد Greentube Malta Ltd، همانطور که شرکت تابعه Novomatic Interactive در حال حاضر در ایالت فدرال اشلسویگ-هولشتاین در حال انجام است و در حال انجام است درخواست مجوز Malta Gaming Authority. علاوه بر این ، به محض اینکه فرصت خود را پیدا کرد ، این شرکت همچنین برای مجوز iGaming آلمان درخواست می کند.

در حالی که هنوز تاریخ رسمی راه اندازی نشده است ، به روز رسانی در مورد پروژه جدید در StarGames قابل دسترسی است صفحه فرود.

پس از تصویب پیش نویس قانون در مارس سال جاری ، در یک جلسه از راه دور به ریاست برلین از 28 تا 30 اکتبر ، وزیران رئیس جمهور 16 ایالت فدرال آلمان چارچوب قانونی جدید را تصویب کردند ، Glücksspielneuregulierungstaatsvertrag (GlüNeuRStV) ، برای قماربازی که انتظار می رود در ژوئیه 2021 در کنفرانس سالانه آنها به اجرا در آید.

READ  با Gemix 2 (شکاف آنلاین) Play'n GO به یک ماجراجویی بروید

سیزده از 16 پارلمان ایالتی آلمان اکنون باید GlüNeuRStV را تا 30 آوریل سال آینده تصویب کند، اگر قرار باشد از تاریخ برنامه ریزی شده برای راه اندازی 1 جولای اجرا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.