Greentube بازی های قمار آنلاین را در کبک ارائه می دهد


Greentube به زودی حضور بیشتری در کانادا پس از امضای قرارداد همکاری با Loto-Quebec. تنها یک ماه پس از آغاز فعالیت در این کشور ، بخش NOVOMATIC Interactive عناوین برتر خود را در اختیار مشتریان Loto-Quebec قرار خواهد داد. عنوان ها شامل Apollo God of the Sun و Book of Ra deluxe هستند.

ادغام موفق

این بازی ها به لطف ادغام از طریق Loto-Quebec در حال حاضر زنده هستند سیستم OpenGaming (OGS) بازی های علمی. بازیکنان در کانادا می توانند به راحتی با محتوای عناوین با عملکرد برتر به محتوای با کیفیت ارائه شده توسط توسعه دهنده دسترسی پیدا کنند.

با این معامله ، این استان دومین استان است Greentube از ماه مه وارد کانادا شده است. اولین استان برای این شرکت بود کلمبیا انگلیس. از زمان راه اندازی ، نمونه کارها Greentube محبوبیت زیادی در بین بازیکنان نشان داده است و این مارک هیچ علائمی از کندی را نشان نمی دهد زیرا در حال گسترش خدمات در کشور است.

در یک بیانیه مطبوعاتی، دیوید بولاس ، مدیر بازرگانی انگلیس برای Greentube ، در مورد راه اندازی استان دوم اظهار نظر کرد و گفت که این یک زمان هیجان انگیز برای این شرکت است.

“از طریق این همکاری با Loto-Quebec ، ما به دنبال ارائه طیف گسترده ای از محتوای جدید مهیج و سرگرم کننده برای بازیکنان کبک هستیم.”

بولاس در ادامه اظهار داشت که پرتاب یک است گام قابل توجه در تحویل بازی های این شرکت از طریق استراتژی گسترده تری در بازار آمریکای شمالی.

ورود به بازار آلمان

READ  Blazing Bull 2 ​​(شکاف آنلاین) توسط Kalamba Games Limited برای اولین بار پخش شد

فقط چند روز قبل از معامله کبک اعلام شد ، Greentube ورود خود را به سیستم تازه تنظیم شده نشان داد بازار آلمان. معاهده ایالت جدید در مورد قمار اکنون اجازه قمار آنلاین را در این کشور می دهد و Greentube هیچ وقت را برای شروع کار در منطقه تلف نکرد.

با راه اندازی ، بازیکنان در این کشور به بازی های برتر سازنده دسترسی دارند. این بازی ها را می توان از طریق دسک تاپ پیدا کرد و در اینترنت ارائه می شود برنامه StarGames هنگامی که آن را در کشور زندگی می کنند.

برای راه اندازی در آلمان ، اعضای تیم Greentube مجبور بودند سخت کار کنند تا با تمام مدیران مسئول قمار دیدار کنند و همچنین اطمینان حاصل کنند که بهترین تجربه بازیکن را ارائه می دهند. برخی معیارها باید پیش از آن باشد که مقامات محلی به توسعه دهنده برای ارائه خدمات چراغ سبز نشان دهند.

StarGames.de فواصل چرخش پنج ثانیه ای و سقف سهام 1 یورو برای هر چرخش همراه با سقف ماهانه واریز می کند. از ویژگی های اضافی بازی مسئولانه می توان به دوره های خنک سازی ، جکپات پیشرونده و ممنوعیت های پخش خودکار اشاره کرد. بازیکنان همچنین می توانند محدودیت های زمانی و سهام را هنگام لذت بردن از بازی ها از طریق سایت تعیین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *