Greentube بازی جدید اسلات آنلاین Star Supreme را نشان می دهد


Greentube با افزودن یک پیچ و تاب به موضوع میوه های کلاسیک ، جدیدترین ایجاد اسلات آنلاین خود ، Star Supreme را معرفی می کند. بازی جدید با کمک شرکای B2B توسعه دهنده ایجاد شد و عنوانی با نوسان بالا با ویژگی چرخش اضافی و ضرب برنده را ارائه کرد.

جزئیات Star Supreme

ستاره های درخشان ، هفت نفر شعله ور و یک جوکر طلایی فقط نمونه ای از آنچه در قرقره های این بازی خواهید یافت اسلات بازی منحصر به فردبه بهترین میوه های کهکشان نیز در قرقره با 50 خط ثابت ثابت قرار دارند و شانس برد را افزایش می دهند.

هنگام بازی ، مراقب باشید نماد ستاره. این نماد هر زمان که نماد بر روی قرقره ها ظاهر شود ، چرخش های بیشتری را ایجاد می کند. در مجموع ده چرخش تعلق می گیرد. برای هر ستاره ای که در دور چرخش مشاهده می کنید ده بازی دیگر کسب کنید. با هر چرخش می توانید حداکثر 50 چرخش اضافی کسب کنید! ویژگی اضافه شده به این دور این است که یک ضرب وجود دارد ، و با هر برد افزایش می یابد تا جوایز حتی بهتری را ارائه دهد!

همچنین می توانید با تطبیق نمادهای روی قرقره با نمادهای میوه جوایز کسب کنید. این جوکر نماد وحشی در بازی است و نمادهای دیگر را جایگزین می کند تا به پیروزی کمک کند!

استیون کراس ، مدیر توسعه و عملیات Greentube ، در مورد عنوان جدید نظر داد با بیان: “این یک نسخه هیجان انگیز برای ما است ، زیرا این حاصل یک پروژه مشترک با برخی از شرکای اصلی ما برای تولید یک بازی است که نه تنها یک موضوع کلاسیک را ارائه می دهد ، بلکه آن را با یک مکانیک منحصر به فرد ترکیب می کند تا واقعاً بعدی را ارائه دهد. در سطح بازیکنان قرار گیرد.

READ  افتتاح بزرگ تاج سیدنی به تأخیر افتاد

“در Star Supreme ، ما معتقدیم که ما موفق به انجام این کار شده ایم. جذابیت آشنا آن با فرصتی برای رسیدن به اوج جدید با ارائه سرگرمی نامحدود به بازیکنان ترکیب شده است و ما مطمئن هستیم که محبوبیت فوق العاده ای خواهد داشت. “

پیوستن به سایر بازی های جدید

این ستاره عالی عنوان اسلات آنلاین توسط Greentube اکنون به دیگر عناوین جدیدی که امسال منتشر شده است می پیوندد. در ماه ژوئن ، توسعه دهنده انتشار Diamond Link —Mighty Emperor را اعلام کرد. این شکاف بخشی از سری ویژه Diamond Link است. در قرقره های این بازی به چین سفر کنید ، به منطقه کوهستانی زیبا که امپراتور توانا آنجا را فرا می خواند.

این بازی شامل مکانیک N Spin را نگه دارید، که مقدار نمادها را 2 برابر افزایش می دهد. الماس هایی نیز وجود دارد که بر روی قرقره ها یافت می شود چرخش های عظیم ، چرخش های چسبناک و چرخش های وحشی.

هر دو بازی را امروز امتحان کنید تا موضوعات و ویژگی های منحصر به فردی را که Greentube به آنها شهرت دارد ، ببینید. هر دو بازی یک تجربه با کیفیت و امکانات اضافی زیادی برای چرخاندن سرگرم کننده ارائه می دهند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *