Greentube از اسلات جدید Rising Tiger – Shēng qǐ de Lǎohǔ خبر می دهد


توسعه دهنده نرم افزار Greentube اخیراً با انتشار Rising Tiger – Shēng qǐ de Lǎohǔ به خانه بازی های خود اضافه شد. این اسلات هیجان انگیز جدید دارای 5 حلقه و ویژگی های فراوان است. این بازی از طریق شرکای B2B این برند در دسترس است و یک اسلات AllPay را ارائه می دهد ، بازیکنان را به شرق عارف منتقل می کند.

ویژگی های جذاب

این شیار جدید شامل چندین ویژگی جذاب از جمله گزینه Jackpot به همراه چرخش پاداش و بازی های اضافی. Feature Choice جنبه منحصر به فردی در این شیار دارد به بازیکنان اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند اگر آنها می خواهند به بازی های اضافی یا پاداش چرخش دسترسی پیدا کنند. این عمل در هنگام چرخش قرقره کمی کنترل بیشتری به بازیکن می دهد.

با فرصت افزایش برنده و کسب درآمد ، پاداش چرخش را انتخاب کرده و به شش چرخش دسترسی پیدا کنید جایزه بزرگ با جمع آوری شمش طلا به اندازه کافی. اگر گزینه Extra Games را انتخاب کنید ، 10 بازی کسب می کنید و فرصتی برای ایجاد Grand Jackpot به صورت تصادفی دارید.

پیوستن به سایر بازی های جدید Greentube

جدید ببر در حال ظهور – Shēng qǐ de Lǎohǔ فقط یکی از چندین بازی است توسعه دهنده منتشر کرده است در ماه آگوست ، Greentube اعلام کرد یک ماجراجویی کاملاً جدید با موضوع دزدان دریایی با انتشار برنده تمام پولهای Seven Seas. چرخش های بازی 20 payline با ویژگی های خوب ارائه شده را بچرخانید.

با هفت دریا برنده تمام پولها، یک ویژگی ویژه برنده تمام پولها وجود دارد که می تواند با سکه های موجود بر روی قرقره ها تحریک شود. پس از ورود به دور ویژه ، می توانید یک پیروز شوید Mini ، Minor ، Major یا Grand Jackpot. کاپیتان در این شیار وحشی است و یک جایگزین نماد را فراهم می کند تا بتوانید ترکیب های برنده را بدست آورید. بازیکنان همچنین می توانند با یک نماد غول پیکر که روی حلقه ها نشان داده می شود ، به یک گزینه بازی اضافی دسترسی پیدا کنند.

READ  رکود ویروس کرونا برای OPAP


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *