GGPoker دان بیلزریان را به تیم پوکر خود اضافه کرده است


اتاق پوکر آنلاین GGPoker یکی دیگر از طرفداران محبوب پوکر را به تیم خود اضافه کرده است. این هفته ، GGPoker اعلام کرد که پادشاه اینستاگرام ، دن بیلزریان ، اکنون یک سفیر مارک است. او GGPoker را بصورت آنلاین و حضوری در هنگام رویدادهای زنده نمایندگی خواهد کرد.

Dan در حالی که 40 ساله شده است به تیم می پیوندد ، بنابراین اتاق پوکر آنلاین میزبان یک رویداد ویژه برای جشن گرفتن است. بازیکنان می توانند Dan را بشناسند و همچنین سعی کنند او و دیگر سفیران GGPoker را برای کسب جوایز ویژه از مسابقات خارج کنند!

بازیکن پوکر قابل تشخیص

دن یکی از موارد دیگر است بازیکنان حرفه ای پوکر قابل تشخیص به دلیل نفوذ او در شبکه های اجتماعی. او دارد بیش از 32 میلیون پیرو بر اینستاگرام و به طور مداوم در مورد شیوه زندگی مجلل خود پست می گذارد. دن معمولاً در پست های خود در نقاط مختلف جهان توسط زنان زیبا احاطه شده است.

در GGPoker ، نام تجاری از حضور Dan هیجان زده است. سفیر همکار ، دانیل نگریانو ، گفت که پیوستن دن به تیم “یک پیروزی بزرگ” است. Negreanu اشاره کرد که دن در بازی های نقدی میلیون ها بار برنده شده است و از این ترس ندارد به کوسه ها بپرد در سهام بالا پوکر بازی ها در GGPoker.

Dan در مورد پیوستن نیز اظهار نظر کرد ، اظهار داشت: از آنجا که GGPoker به بازیکنان تفریحی توجه می کند و آنها آینده پوکر هستند ، مارک تجاری بهترین گزینه برای بازی پوکر

READ  PAGCor برای ریختن پول نقد

100000 دلار آزاد تولد

برای بزرگداشت سفیر جدید ، GGPoker میزبان است 100000 دلار تولد آزاد فرل. این رویداد در 7 دسامبر برگزار خواهد شد. برای ورود ، بازیکنان باید در GGPoker ثبت نام کرده و از کد استفاده کنند BLITZ40. برای این رویداد باید 10 دلار واریز شود و بلیط در نظر گرفته شود.

برنده این رویداد یک کسب خواهد کرد 3000 دلار خرید برای بازی با Dan در یک چالش سر بلند به علاوه حداقل 10،000 دلار پول جایزه. همچنین جوایز ویژه جایزه ای برای چنگ زدن ها در نظر گرفته خواهد شد. هرکسی که دن را از این رویداد ناک اوت کند ، در یک سفر به برنده خواهد شد لاس وگاس، تمام هزینه های پرداخت شده

بازیکنان همچنین می توانند بازیکنانی را که Dan دعوت کرده است به همراه دیگر اعضای تیم GGPoker از بین ببرند. هرکسی که موفق به انجام این کار شود بسته Spin & Gold را برنده خواهد شد. یك جایزه 1000 دلاری برای یك بازیکن خوش شانس كه ادعا می كند یك پاداش حرفه ای پوكر به خود اختصاص می دهد جایزه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *