Galaxy Entertainment Group برای ادامه پروژه های توسعه دهنده


در حالی که بیماری همه گیر COVID-19 تقریباً بر همه مشاغل در سراسر جهان از جمله صنعت قمار تأثیر گذاشته است ، گروه سرگرمی کهکشان می گوید برنامه های توسعه موجود ادامه خواهد یافت. این شرکت هنوز در حال کار بر روی پروژه هایی در ژاپن و ماکائو.

به روز رسانی توسعه

این شرکت اخیراً هنگام انتشار نتایج سه ماهه سوم ، یک به روزرسانی توسعه را ارائه داده است. برای کهکشان ، این سه ماهه منجر به تعدیل شد از دست دادن EBITDA 943 میلیون دلار HK (121.6 میلیون دلار). گلکسی ادعا می کند که ترازنامه قوی این امکان را برای ادامه برنامه های توسعه فراهم کرده است. در پایان ماه سپتامبر ، این شرکت به حال 43.2 میلیارد دلار هنگ کنگ (5.57 میلیارد دلار) به صورت نقدی.

در یک بیانیه، مقامات گلکسی گفتند که پول نقد انعطاف پذیری شرکت را برای مدیریت عملیات و حمایت از ابتکارات توسعه آن فراهم می کند. این بودجه امکان سرمایه گذاری مداوم در استراحتگاه های موجود و همچنین ارتقا را فراهم می کند. برنامه ریزی برای ادامه کار با افتتاحیه کهکشان ماکائو در فاز 3 و 4 می تواند طبق برنامه پیش برود.

تأثیر COVID-19

البته، گروه سرگرمی کهکشان باید در بیماری همه گیر COVID-19 نقش داشته باشد. این شرکت در خلال این گزارش افزود که در تلاش است اهداف توسعه را برای گسترش شرکت حفظ کند کهکشان ماکائو. با این حال ، ممکن است به دلیل همه گیری ، جدول زمانی تحت تأثیر قرار گیرد. این شرکت در حال کار بر روی برنامه ها و اصلاح آنها در صورت لزوم است.

READ  SOFTSWISS استودیوی iGaming Pipa Games را به پلتفرم اضافه می کند

فازهای 3 و 4 قرار است در اواسط سال 2021 افتتاح شوند. در ابتدا ، یک تاریخ هدف در اواخر امسال وجود داشت ، اما به عقب رانده شد. این گسترش شامل خواهد شد 3500 اتاق و ویلا در هتل و همچنین فضای MICE در 400000 فوت مربع. یک عرصه نیز با اندازه 500000 فوت مربع در محل قرار خواهد گرفت.

که در ژاپن، برنامه های توسعه اولین استراحتگاه های یکپارچه در کشور به دلیل COVID-19 همچنان عقب رانده می شوند. دوره درخواست ملی IR از ژانویه سال آینده تا اکتبر عقب مانده است.

گروه سرگرمی کهکشان آنها هنوز در نظر دارند تا پیشنهاد خود را در ژاپن دنبال کنند ، و آنها می فهمند که این برنامه تا آوریل 2022 تمدید شده است. این شرکت یک تیم مستقر در ژاپن دارد که همچنان به تلاش های توسعه در منطقه ادامه می دهد و در عین حال با بیماری همه گیر نیز سر و کار دارد. این شرکت ژاپن را فرصتی برای رشد بلند مدت با فعالیت های تکمیل کننده امکانات خود در ماکائو می داند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *