Fruit Super Nova 30 (اسلات آنلاین) توسط Evoplay Entertainment راه اندازی شد


حدود دو ماه پس از راه اندازی شکاف ویدئویی Bloody Brilliant و مالتی کازینوی آنلاین توسعه دهنده بازی Evoplay Entertainment اکنون بازگشته است تا اولین نوآوری خود را در پنج حلقه و 30 خط پرداخت Fruit Super Nova 30 اعلام کند.

مبتکر استفاده کرد بیانیه رسمی رسمی پنجشنبه توسط European Gaming Media and Events منتشر شد تا اعلام کند که این بازی چهار ردیفه جدیدترین افزودنی به خانواده اسلات های ویدیویی با نام تجاری Fruit Super Nova است که به طور خاص برای “پیروان تجربیات سریع بازی و پر جنب و جوش” طراحی شده است. میل به “ضرب کننده های بزرگ”

بازگشت پاسخگو:

Evoplay Entertainment اظهار داشت که تلفن همراه دوستدار Super Fruit Nova 30 ‘مجموعه بازی های کلاسیک را دوباره مرور می کند تا یک ارتقاء سریع را ارائه دهد“از طیف وسیعی از نمادهای سنتی به سبک میوه مانند هندوانه ، گیلاس و پرتقال و همچنین”خطوط جدید و موسیقی متن منحصر به فرد‘. توسعه دهنده عنوان رنگارنگ را بعنوان ‘یک تجربه جدید جدید‘که ارائه می دهد شکاف ویدئویی علاقه مندان به پاداش های بانکی ارزش آن تا 5100 برابر سهام محرک آنهاست از طریق مجموعه ای از وحش های ستاره آتش.

حرفه کمال:

تمجید بیشتر از فضایل Super Fruit Nova 30 و Evoplay Entertainment ، که علاوه بر این سرگرم کننده است ظهور هوروس، شیدایی گنج، رویاهای جنگلی ، و شب قصه های زنده اسلات های ویدئویی ، اظهار داشت که آخرین بازی آن طراحی شده است “بی عیب و نقص کار کردن“در سراسر بازارهای جهانی و بسیاری از دستگاه ها در حالی که ارائه می شود”تغییرات متعدد در خطوط پرداخت و نمادهای الهام گرفته از وگاس“که مقدر هستند”تجربه بازی واقعا نوستالژیک را بردارید‘به ارتفاعات جدید

READ  SOFTSWISS استودیوی iGaming Pipa Games را به پلتفرم اضافه می کند

درخواست تجدید نظر مطلق:

ایوان کراوچوک به عنوان مدیر اجرایی برای Evoplay Entertainment و او از بیانیه مطبوعاتی برای جزئیات استفاده از اولین شرکت خود استفاده کردند میوه سوپر نوا-بازیهای مارک دار در اوایل سال جاری به منظور ایجاد سرگرمی هیجان انگیز برای اسلات ویدئویی برای هر کسی که دارای دستگاه iOS یا Android است. رئیس همچنین اظهار داشت که Fruit Super Nova 30 ، که پس از راه اندازی آن در ماه جولای منتشر می شود میوه سوپر نوا 40 سلف ، به طور مشابه بود ‘با استفاده از جدیدترین فناوری اولین تلفن همراه توسعه یافته است‘و همراه با یک’تم یادآور و ویژگی های بازی ابتکاری‘که هستند’تضمین می شود که با بازیکنان همه مشخصات جمعیتی طنین انداز شود‘.

بیانیه کراوچوک را بخوانید…

“ما در حال بازبینی مجموعه بازی های کلاسیک هستیم که در اوایل سال راه اندازی شد ، تقویت عمل با مکانیک های جدید هیجان انگیز و حداکثر برد در حال حاضر به ارزش 5100 برابر شرط بازیکن. Fruit Super Nova 30 از موتور بازی پیشرفته ما استفاده می کند ، اسپیننتال، برای تحویل بارهای ده برابر سریعتر و همچنین رابط کاربری پیشرفته این یک تجربه بازی واقعاً باورنکردنی را برای مخاطبان ما فراهم می کند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *