Frozen Gems (شیار ویدئویی) از Play’n GO


فقط یک هفته پس از اولین نمایش Ice Joker خود شیار ویدئو ، توسعه دهنده بازی های کازینو آنلاین سوئد بازی کنید اکنون بازگشته است تا اولین نوآوری Frozen Gems پنج حلقه ای و 20 خطی جدید خود را اعلام کند.

دفتر مرکزی Vaxjo استفاده می شود یک بیانیه مطبوعاتی رسمی پنجشنبه آخرین اسلات ویدیویی سه ردیفه خود را به عنوان “گنج کوچکی” توصیف کند که رقبا را “در کف یک کاوشگر بی باک” قرار می دهد که در حین انجام ماموریت قطب شمال از خدمه خود جدا می شوند ، زیرا آنها به جستجوی “جواهرات پنهان در سرزمین های یخی” می روند .

سرگرمی استثنایی:

بازی کنید قبلا مسئول بود مجموعه ای از بیش از 170 اسلات ویدیویی از جمله اخیراً راه اندازی شده ثروت سال نو، اژدها 24K ، و ظهور آتنا و این جزئیات است که تلفن همراه دوستانه است جواهرات منجمد قرار است نسخه نهایی خود در سال 2020 را نمایش دهد. مبتکر علاوه بر این اظهار داشت که عنوان با تنوع بالا “پیچ و تاب منحصر به فردی را در مکانیک payways ایجاد می کند“با اجازه دادن به بازیکنان برای تقسیم نمادها روی یک حلقه ویژه برای دسترسی به آنها تا 8،748 راه پرداخت.

موفقیت سالانه:

مارتین زترگرن به عنوان مدیر ارشد محصول در خدمت می کند Play’n GO و او با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که Frozen Gems همچنین یک ضرب آبشار نامحدود برای دادن آن ارائه می دهد.پتانسیل عظیم برای دور زدن سال” وی علاوه بر این ادعا کرد که اسلات ویدیویی دارای HTML5 به عنوان “مثالی دیگر“توانایی شرکت او در استفاده از گیم پلی ، طراحی ، مکانیک و تغییرات روایی به منظور قرار دادن خود”تمبر بی نظیر“در”قالب بازی شناخته شده“و ایجاد”تخته سنگی بسیار سرگرم کننده از بازی های زمستانی

READ  رئیس تنظیم کننده بازی فیلیپین پیش بینی درآمد مالیاتی خوشبینانه ای ارائه کرد

بیانیه Zettergren را بخوانید

این سال برای شرکای ما و برای ما موفقیت چشمگیری داشته است حتی در مواجهه با برخی شرایط نامساعد در صنعت و فراتر از آن. ما به اپراتورهای خود قول دادیم و تحویل دادیم. سال آینده ما هدف خود را حتی بیشتر خواهیم کرد و با کمک آنها حتی به اهداف بیشتری خواهیم رسید. “


اسلات ویدئو gomartin zettergrenrise of athena24k اژدها سال ثروتمند جوکر جوکرهای یخ زده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.