Evoplay Entertainment اسلات مبتنی بر ماجراجویی را راه اندازی می کند


سازنده بازی اوکراین پس از انعقاد قرارداد محتوای اخیر خود ، سرگرمی Evoplay آخرین اسلات خود ، Tree of Light ، را برای بازیکنانی که در فصل تعطیلات به دنبال کمی ماجراجویی هستند ، منتشر کرده است!

غوطه وری شیار ویدئو تنظیم شده است وینلند، یک جنگل جادویی پر از شخصیت های دوست داشتنی ، که همراه با بازیکنان با لوپین ، ماجراجوی نترس و مینو ، همراه وفادار خود به سفر می روند.

“این عنوان علاوه بر خارق العاده به نمونه کارهای موردعلاقه ما است.”

در طول این تلاش برای کشف افسانه ای درخت نور، حامل شیرین ترین میوه ها و بزرگترین جوایز ، بازیکنان سعی می کنند با فعال کردن یک طومار باستانی که الگوهای ماورا طبیعی را نشان می دهد ، ترکیب های برنده را تحریک کنند.

با سکانس های مناسب، به موجودات دوست داشتنی بازی قدرت داده می شود که تلاش برای پاداش های قابل توجه بازیکنانی را که به اندازه کافی شجاع هستند و چالش را قبول می کنند ، فراهم می کند.

بازیکنان از طریق. به یک دور جادویی دیگر دسترسی پیدا می کنند بازی جایزهکه طی آن آنها یکی از سه میوه را از درخت عرفانی نور انتخاب می کنند تا قفل بزرگترین جوایز بازی را باز کنند.

خوش استقبال:

در اخیر بیانیه مطبوعاتی، مدیر اجرایی سرگرمی Evoplay ، ایوان کراوچوک، در مورد پرتاب نظر داد ، گفت …

“ما خوشحالیم که از Tree of Light ، سفری سرگرم کننده در جنگل های مسحور وینلند ، که همراهان دوست داشتنی ، ویژگی های گیم پلی همهجانبه و فرصتی برای چمدان کردن ، رونمایی می کنیم. پاداش های شگفت انگیز در انتظار کاشفان گرسنه جایزه است.

READ  ارادت روسیه برای Suncity Group Holdings Limited

وی افزود: “این عنوان علاوه بر موارد خارق العاده به نمونه کارهای موردعلاقه ما است ، که بدون شک شایستگی میزبان تحسینی است که از سراسر صنعت ما دریافت کرده است. با راه اندازی a محصول جدید به طور گسترده ای پیش بینی شده است در دستور کار ما برای سال 2021 ، و همچنین ادامه تجارت تجاری ، ما برای یک سال هیجان انگیز دیگر آماده شده ایم. “

اسلحه خانه:

Tree of Light مقدمه ای برای بازی پرچمدار 2021 استودیوی ستاد کیف است که در زیر می آید Dungeon: Immortal Evil، صنعت بسیار اول است نقش آفرینی الهام گرفته شده است بازی (RPG). مبتنی بر اسلات “هک و بریده بریده”ماجراجویی در ICE London 2020 آغاز شد و بود در لیست کوتاه برای بازی سال EGR.

علاوه بر معامله محتوای اخیر خود با ارائه دهنده سیستم عامل پیشرفته ، پلیزیدو، آخرین عنوان Evoplay در اوایل راه اندازی بازی فوری ابتکاری 3 حلقه ای ، 1 ردیفی است ، دختر پچین، که ترکیبی از سنتهای بازی از شرق و غرب است و به کاتالوگ عرضه کننده بیش از 100 اسلات ، میز و بازی های فوری می پیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *