Evoplay اسلات آنلاین Bloody Brilliant جدید را راه اندازی می کند


اضافه کردن به نمونه کارها در حال رشد خود ، اولین تلفن همراه ارائه دهنده iGame اووپلی آخرین عنوان خود را با عنوان Bloody Brilliant منتشر کرده است. شیار ویدئو در طول دهه های 50 و 60 ، هنگامی که برادران دوقلو رونالد “رونی” کری و رجینالد “رجی” کری و باند آنها ، موسسه یک امپراتوری جنایتکار را بنا کردند ، بازیکنان را به یک ماجراجویی سایه انگیز از طریق East End لندن می برد.

بازی 5 حلقه ای ، 3 ردیفی ، 20 خط پرداخت که بازیکنانی را می بیند که در برابر شخصیت های اصلی و مغز متفکران قرار می گیرند – که معروف است اغلب در یک میخانه مخفی ، Butcher’s Daughter – در جستجوی پیروزی های بزرگ هستند. ویژگی های جایزه، یک حالت چرخش اضافی، و حداکثر 165،075 یورو برنده.

جزئیات بازی:

مکان یابی دزد هدف در این شیار با مضمون جنایت است و برای انجام این کار ، شما نیاز خواهید داشت یک نماد سنگ جعلی پیدا کنید، که در زیر هر نماد Jewel در بازی اصلی پنهان خواهد شد. با این حال ، نماد دست نیافتنی فقط زمانی یافت می شود ویژگی شکار جواهرات فعال شده است. که توسط انجام می شود فرود یک نماد جواهر، جایی که تمام نمادهای یکسان واقع در قرقره ها به سرقت رفته است و یک ضرب برابر است با تعداد نمادهای دزدیده شده. سپس تمام برنده های بازیکن در آن تعداد ضرب می شوند.

در طول بازی اصلی ، هر دزد یا جواهر نماد آن است سرزمین های Bonus Field یک پاداش خاص را تحریک می کند. نماد دزد مجموعه را تنظیم می کند ویژگی قاب طلایی در حرکت ، که به نوبه خود می بیند تمام نمادهای منطبق قابهای طلایی را دریافت می کنند و اجازه می دهد تا آنها را با نمادهای دیگر در ترکیب برنده جایگزین کنید.

READ  Cowboys Gold (شیار ویدئو) از Pragmatic Play Limited

بازیکنانی که موفق به فرود Fake Stone می شوند به این مکان منتقل می شوند گام چرخش اضافیجایی که آنها دریافت می کنند 10 چرخش اضافی. هدف در اینجا انجام یک کار مشکوک و مشکوک است که شامل چهار مرحله است. برای موفقیت ، بازیکنان باید نماد Jewel را در هر یک از آنها بدزدند چهار مرحله. اگر کار با موفقیت به پایان برسد ، به بازیکنان جایزه تعلق می گیرد ارزش تا x2201!

آنچه آنها می گویند:

“هیجان زده” برای اعلام راه اندازی “ماجراجویی الهام گرفته از گانگستر که بازیکنان را به کشف زندگی بدنام ترین دوقلوهای لندن دعوت می کند ، “ایوان کراوچوک ، مدیر ارشد اجرایی Evoplay ، همچنین در اخیر اظهار داشت بیانیه مطبوعاتی

“در حالی که ما همچنان به جستجوی روندهای جدید ادامه می دهیم و مرزهای تجربه های بازی را ارائه می دهیم ، شک نداریم که Bloody Brilliant به شدت در مخاطبان ما طنین انداز خواهد شد.”

پیشرفته ترین موتور بازی:

تازه آزاد شده ، نوسان کم-زیاد بازی دارای 96.07 درصد RTP، و از پیشرفت موتور بازی Spinential استودیوی توسعه iGaming مستقر در قبرس استفاده می کند. نوآوری زمان بارگیری 10 برابر سریعتر را ارائه می دهد علاوه بر آن رابط کاربری پیشرفته (رابط کاربری) ، ویژگی چرخش خودکار، و تاریخچه بازی نوار تلفن همراه که به بازیکنان اجازه می دهد چرخش های برنده خود را مشاهده کنند.

Bloody Brilliant به دنبال یک سری بازی های پرطرفدار محبوب مانند Epic Legends که در ماه آوریل منتشر شد ، می رود و سبد بازی های برنده جایزه Evolplay همچنان قویتر می شود.

READ  لوکس نیمی از سود خود را در کازینو آتلانتیک سیتی می فروشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *