Evolution بازی آنلاین جدید Cash and Crash را معرفی کرد


این هفته ، Evolution تصمیم گرفته است یک بازی زنده آنلاین جدید با عنوان Cash or Crash راه اندازی کند. این بازی جدید در دسته فروشندگان زنده سایتهای کازینو آنلاین قرار دارد و یک سوارکاری واقع بینانه را ارائه می دهد جایی که بازیکنان در ارتفاعات شهر از آسمان بلند می شوند. نسخه جدید دارای 99.5٪ RTP بالا است و ویژگی ها تا 50.000 برابر برنده می شوند ، که هر دو مطمئناً برای بازیکنان جذاب است!

نقدی یا تصادف

جدید سیر تکاملی بازی زنده همهجانبه است و از بازیکنان می خواهد تا هنگام نمایش در بازی از استراتژی استفاده کنند. بر روی صفحه ، بازیکنان مشاهده خواهند کرد توپ های قرمز و سبز و وجود دارد یک توپ طلا یک توپ تنها کشیده می شود و اگر قرمز نباشد ، به بازیکن مبلغی معامله داده می شود. شما می توانید معامله را انتخاب کنید ، نیمی از پول نقد را حفظ کنید و به کار خود ادامه دهید یا به تلاش خود ادامه دهید و جایزه بزرگتری کسب کنید.

هدف این است که استراتژی مناسب را انتخاب کرده و قبل از کشیدن توپ قرمز یا تصادف شلیک پول نقد دریافت کنید. اگر اتفاق بیفتد ، شما ضرر می کنید. توپ طلا در حین بازی به عنوان یک سپر عمل می کند و از شما در برابر توپ قرمز بعدی محافظت می کند. توپ طلا همچنین باعث افزایش پرداخت ها می شود!

عنصر دیگری در استراتژی در بازی فروشنده زنده شامل توپ سبز و توپ طلا می شود. پس از کشیدن یک توپ سبز یا a سپر توپ طلا شکسته است، بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند که همه بردها را نقد کنند و دور را کامل کنند یا نصف برد را بگیرند و به راه خود ادامه دهند.

READ  پوکر مستر با مایکل ادادو که کاپشن بنفش را به دست آورد به پایان می رسد

مدیر ارشد محصولات Evolution Todd Housekeeper ، در مورد گام جدید نظر دادe ، بیان می کند: “امسال تصمیم گرفتیم تصمیم گیری و استراتژی بیشتری را در نمایش های بازی خود معرفی کنیم تا فضا را برای مخاطبان گسترده تر و جدیدی گسترش دهیم. این فقط یک بازی استراتژی نیست ، بلکه یک بازی مبتنی بر مهارت است و در عین حال ، سخاوتمندترین بازی ای است که بازیکنان تا به حال در اینترنت دیده اند. “

هاوشالتر خاطرنشان کرد که این بازی دارای 20 توپ بازیکنان پیشرو و تنها هشت توپ قرمز است ، بنابراین این امکان وجود دارد که با استفاده از به طور متوسط ​​71 درصد سود

پیوستن به دیگر عناوین زنده جدید

Evolution مدتی است که یک بازی زنده منتشر نکرده است ، بنابراین عنوان Cash and Crash قرار است استقبال خوبی شود در اواخر سال گذشته ، این شرکت از انتشار عنوان جدید craps فروشنده خبر داد و بازی سنتی را در قالب زنده در اختیار بازیکنان قرار داد.

بازی زنده craps به بازی اصلی وفادار است ، اما از فناوری جدید نیز استفاده می کند تا بازیکنان به ویژگی های اضافی دسترسی داشته باشند که گیم پلی را تقویت می کند. سیر تکاملی به دلیل محتوای زنده خود مشهور است و همچنان عناوین جدید و هیجان انگیزی را منتشر می کند زیرا بازی های خلاقانه توسط تیم توسعه دهندگان ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *