EGT Interactive بازی جدید اسلات Mythical Treasure را راه اندازی می کند


دنیای جدیدی از خیال در بازی اسلات آنلاین جدید Mythical Treasure EGT Interactive در انتظار است. خود را در یک ماجراجویی حماسی غرق کنید و شانس برنده شدن جوایز بزرگ در نسخه های این نسخه جدید را داشته باشید. یک جنگجوی بی نظیر شخصیت اصلی جستجو در گنجینه افسانه ای است. به تلاش او بپیوندید و با شروع تلاش خود با ویژگی های هیجان انگیزی روبرو شوید.

ویژگی های خاص گنجینه افسانه ای

همانطور که این را بازی می کنید شیار آنلاین جدید بازی ، شما با ویژگی ها و نمادهای خاصی روبرو می شوید. نماد وحشی به جای پراکندگی جایگزین آیکون های دیگر روی حلقه ها می شود. فقط در 2 قابل مشاهده استدوم، 3rd، 4هفتم و 5هفتم قرقره scatter توسط یک پادشاهی نشان داده می شود و هنگامی که سه علامت در 1 ظاهر می شوند ، می توانند چرخش های اضافی ایجاد کنندخیابان، 2دوم و 3rd قرقره

بدست آوردن هفت چرخش اضافی با نماد. هفت چرخش اضافی همچنین می توانند به طرز مرموزی در طول هر بازی که نمادهای پراکندگی ظاهر نمی شوند ، تحریک شوند. در حین چرخش های اضافی ، یک مجموعه جداگانه از حلقه ها استفاده می شود.

به گفته سازنده، یکی دیگر از جنبه های جالب این بازی است کارتهای Jackpot. این یک جک پات رمز و راز چهار سطح است که بر اساس کت و شلوار کارت ساخته شده است. سطح اول کلوپ ، دوم الماس ، سوم قلب و چهارم پیک است. در مرحله جایزه رمز و راز کارتهای Jackpot که بصورت تصادفی انجام می شود می توانید هر سطح برنده تمام پولها را بدست آورید.

READ  Fumio Kishida پشتیبانی یکپارچه از تفریحگاه کازینو را تکرار می کند

در طول این دور خاص ، از بین گروههایی از کارتها را انتخاب کنید 12 کارت رو به پایین. وقتی سه لباس متناسب پیدا کردید ، برنده می شوید برنده تمام پولها مربوطه.

بازی های جدید در سال 2020

گنجینه افسانه ای به دیگر موارد جدید می پیوندد EGT تعاملی بازی های حافظه در سال 2020 منتشر شد. در ماه آوریل ، این شرکت اعلام کرد راه اندازی Rainbow Luck، یک عنوان شیار با موضوع پری. با رنگین کمان شانس، بازیکنان می توانند به leprechaun ها و جن ها در حلقه ها بپیوندند تا فرصتی برای ایجاد ویژگی های خاص ایجاد کنند.

این بازی شامل یک تقویت منطقه پیروزی که در 2 یافت می شوددوم، 3rd و 4هفتم قرقره منطقه تجربه بازی را افزایش می دهد و چرخاندن قرقره ها را حتی بیشتر سرگرم کننده می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *